Filtruj
Kategorie
Wózki i nosidła
Empik Premium
Dla kogo
Wiek
Waga dziecka
  • więcej
Marki
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Akcesoria do wózków

Potrzebujesz adaptera do wózka, który pozwoli Ci bezpiecznie przymocować ci do stelaża gondolę, spacerówkę czy fotelik-nosidełko dla Twojego dziecka? A może chcesz kupić mufkę chroniącą ręce przed chłodem w czasie zimowych spacerów? Obejrzyj akcesoria do wózków dziecięcych i wybierz takie, których potrzebujesz.

Dodatki do wózków dziecięcych

W kategorii akcesoria do wózków zgromadziliśmy wszelkie dodatki, które mogą okazać się przydatne podczas spacerów z dzieckiem, niezależnie od tego, czy dysponujesz wózkiem głębokim, z gondolą, czy lekką spacerówką dla starszych dzieci.

Znajdziesz tu adaptery do różnych wózków, które pozwolą Ci na stabilny montaż gondoli czy siedziska spacerowego do stelaża, a także folie i moskitiery, chroniące dziecko odpowiednio przed opadami deszczu czy śniegu oraz przed ryzykiem ukąszenia przez owady. Wkładki i materace do wózków zwiększą komfort Twojej pociechy, podobnie jak poduszeczki – zwłaszcza te w kształcie motylków, które dopasowują się do kształtu główki pociechy.

Jeśli masz dziecko, które zabierasz na spacery z młodszym rodzeństwem, możesz kupić u nas ciekawy dodatek do wózków, jakim jest dostawka. Gdy starsza pociecha się zmęczy, zawsze może stanąć lub usiąść na takiej dostawce dołączonej do konstrukcji wózka.

Na większe i mniejsze wyprawy

Wózki dziecięce zwykle wyposażone są w kosze na zakupy położone pod siedziskiem, ale korzystanie z nich może być niewygodne. U nas wśród akcesoriów do wózków znajdziesz torby, plecaki i organizery do przymocowania do wózka na specjalnych uchwytach. Dopasuj je do swoich potrzeb.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Akcesoria do wózków dziecięcych – najczęściej zadawane pytania