Filtruj
Kategorie
Mój Empik
Polecane
Seria
  • więcej
Ocena
Cena (od-do)

Dwutygodniki

Dwutygodniki to propozycja lektury zarówno w czasie przerwy na kawę, przed snem, jak i w autobusie, w drodze do pracy. Poszczególne tytuły dwutygodników gazet są poświęcone konkretnej tematyce, np. muzyce, kulturze, sztuce, biznesowi czy finansom. Wiele jest także publikacji, które poruszają kwestie polityczne i społeczne. W naszej ofercie dostępne są liczne propozycje dwutygodników czasopism lifestylowych, w których można przeczytać między innymi o trendach modowych, kosmetycznych czy kulinarnych, a także o tym jak żyją znani i lubiani celebryci. Na miłośników seriali TV w kolorowych, dwutygodniowych magazynach czekają streszczenia odcinków, relacje zza kulis popularnych produkcji oraz program TV.

Dwutygodnik dla pań

W sprzedaży dostępne są dwutygodniki wydane z myślą o kobietach. Viva, Przyjaciółka, Glamour czy Show to tylko przykładowe tytuły dwutygodników czasopism dla pań.  Dostępne w naszej ofercie propozycje pozwalają na wybór takich, w których dominują treści typowo poradnikowe dotyczące zdrowia, urody, prawa czy finansów lub tych bardziej plotkarskich, opowiadających o życiu gwiazd i celebrytów.

Dwutygodnik dla dzieci

Lektura dwutygodników dla najmłodszych to jeden ze sposobów na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem. Wśród pozycji dla dzieci warto wskazać kolekcje popularnych polskich oraz zagranicznych bajek w wersji do czytania oraz z możliwością samodzielnego odsłuchania przez dziecko. W ofercie znajdą się zarówno znane większości czytelników pozycje jak Królewna Śnieżka czy Król Lew, jak też mniej rozpoznawalne opowiadania: Heidi lub Konik polny i mrówka. Prasa dwutygodnikowa dla najmłodszych oferuje też serię kolorowych książeczek, których bohaterami są zwierzęta jak np. Wesoła Farma Bawi i Uczy. Dołączone do wielu czasopism figurki przedstawiające bohaterów danego wydania mogą stać się miłym prezentem dla czytelników.

Dwutygodniki to prasa, po którą warto sięgać regularnie, jeśli chcemy być na bieżąco z aktualnymi na świecie wydarzeniami, trendami i odkryciami naukowymi. Przejrzyj naszą ofertę i zobacz, które dwutygodniki zainteresują Cię najbardziej.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego