Bezpieczne i wygodne zakupy w salonach Empik

Empik Tom Kultury - aktualna gazetka promocyjna

Tom Kultury to gazetka z promocjami, w której znajdziesz informacje o przecenach na książki, filmy, muzykę, jak i na inne produkty z całej szerokiej oferty produktów dostępnych na Empik.com! Oprócz promocji, w katalogu Empik przeczytasz także o nowościach i premierach w naszym asortymencie. Przedstawiamy opis dostępnych książek i innych produktów z wielu kategorii, które mogą okazać się świetnymi inspiracjami prezentowymi!

Gazetka Empik – nie tylko promocje

W Tomie Kultury przeczytasz również o wszystkich aktualnych promocjach w Empiku – w tym m.in. o zniżkach i ofercie z okazji rozmaitych wydarzeń czy świąt. Zatem jeśli zastanawiasz się, jaki prezent wybrać na Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca czy na jakiekolwiek inne okazje – koniecznie sprawdź darmową gazetkę Empiku. Liczne inspiracje na prezenty na pewno ułatwią Ci wybór w doborze odpowiedniego upominku, który sprawi radość bliskim.

W gazetce znajdziesz informacje na temat prowadzonych przez nas akcji promujących czytelnictwo i kulturę – jak Wirtualne Targi Książki, gdzie podczas trwania wydarzenia dostępne są liczne promocje na książki oraz prowadzone są spotkania z autorami i artystami polskimi oraz zagranicznymi.

Powrót do szkoły nie zawsze jest prosty, dlatego co roku przygotowujemy liczne zniżki w ramach akcji Back To School dla uczniów. Wśród produktów ze zniżką znajdują przede wszystkim artykuły papiernicze i szkolne, podręczniki, ale też niezbędny sprzęt elektroniczny. W ofercie promocyjnej dostępne są również artykuły dla młodzieży szkolnej, które mogą się przysłużyć w komforcie nauki takie jak meble i akcesoria do aranżacji pokoju dziecka.

Tom Kultury – inspiracje na prezenty dla bliskich i Ciebie!

Na ostatnich stronach Tomu Kultury Empiku znajdziesz informacje o naszych kolekcjach własnych, czyli dodatkach i gadżetach, których wygląd skupiony jest wokół jednego wybranego tematu lub okazji. Oryginalne kubki, notesy i zeszyty czy torby to tylko niektóre produkty, które oferujemy w ramach autorskich kolekcji. Mamy nawet poduszki i inne elementy wyposażenia pomieszczeń, które pomogą stworzyć ciekawą aranżację pokoju czy nawet całego domu!

W katalogu znajdziesz również wiele dodatkowych promocji tylko dla użytkowników Empik Premium oraz Empik Premium Free.

Empik Tom Kultury to gazetka, w której co dwa tygodnie znajdziesz wiele inspiracji na każdą zbliżającą się okazję. Jeśli szukasz inspiracji na prezent, chcesz zakupić książki, filmy i muzykę w niskiej cenie czy poczytać o nadciągających nowościach wydawniczych – przeczytaj nasz Tom Kultury!

więcej