Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
Stan produktu
Producent
PEGI
Typ konsoli

Konsole Xbox One

Konsola Xbox One zalicza się do ósmej generacji konsol. Urządzenie doczekało się kilku wersji będących efektem przemyślanej ewolucji. Nasz asortyment obejmuje różne wersje konsol Microsoftu, w tym modele z serii Xbox One.

Wersje konsoli Xbox One

Konsola Xbox One doczekała się trzech głównych wersji, choć jedna z nich otrzymała specjalną edycję pozbawioną napędu. Na przestrzeni lat pojawiły się następujące modele: Xbox One – pierwsza konsola z serii, która zastąpiła Xboxa 360. Jej premiera miała miejsce w 2013 roku. Urządzenie cechowało się m.in. odtwarzaniem gier w jakości Full HD, kompatybilnością z kontrolerem ruchowym Kinect i dyskami 500 GB lub 1 TB. Xbox One S – odświeżona konsola dystrybuowana od 2016 roku. Model posiadający mniejszą obudowę z możliwością postawienia jej pionowo. Konsola pozwala na wyświetlanie gier w skalowanym 4K i jest dostępna standardowo w wersjach z dyskiem 500 GB i 1 TB. W 2019 roku model otrzymał wersję All-Digital pozbawioną napędu optycznego. Xbox One X – topowa konsola ósmej generacji, dostępna od 2017 roku. Mocniejsze podzespoły i wydajny układ GPU o wydajności 6 TFLOPS przełożyły się na obsługę gier w natywnym 4K. Konsola posiada większą obudowę i jest dostępna tylko w wariancie 1 TB.

Zalety konsoli Xbox One

Konsola Xbox One została zastąpiona na rynku po 7 latach produkcji i w tym czasie doczekała się licznych gier. Łączna lista tytułów dostępnych na platformie liczy niemal 8000 pozycji. Oprócz tego konsola posiada wsteczną kompatybilność umożliwiającą ogrywanie części gier z konsol Xbox i Xbox 360. Urządzenie daje więc dostęp do wielu aktualnych, jak i klasycznych serii gier.

Xbox One posiada napęd Blu-ray umożliwiający odtwarzanie multimediów. System konsoli wspiera różne aplikacje, w tym platformy streamingowe. Usługa Xbox Game Pass Ultimate daje dostęp do darmowych gier na konsoli i PC oraz pozwala uruchamiać część gier w streamingu na różnych urządzeniach. Pady konsoli Xbox One są w pełni kompatybilne z systemem Windows.

Sprawdź dostępne konsole Xbox One i dobierz model odpowiadający twoim potrzebom.

więcej