Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Czas trwania
  • więcej
Polecane
Nowości
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Audiobooki dla dzieci

Audiobooki dla dzieci polecamy nie tylko maluchom, które nie potrafią jeszcze samodzielnie czytać książek lub niechętnie po nie sięgają, ale także tym, które nie mogą oderwać się od lektury. Proponujemy pozycje wielu znanych pisarzy i poetów, m.in. Juliana Tuwima, Zofii Staneckiej, Marii Konopnickiej, Megan McDonald, Astrid Lindgren, Rene Goscinnego, braci Grimm czy Kornela Makuszyńskiego. Wśród naszych propozycji znajdują się bestsellerowe pozycje, m.in. audiobooki z serii „Mikołajek”, „Dynastia Miziołków”, „Basia” czy „Hania Humorek”. Nie brakuje również klasycznych utworów, np. „Mały książę”, „Tańcowała igła z nitką”, „O rybaku i złotej rybce”, „Pippi Pończoszanka” czy „Dzieci z Bullerbyn”.

Dlaczego warto słuchać audiobooków?

Audiobooki pozwalają dzieciom nawiązywać kontakt z literaturą w różnych okolicznościach – nie tylko w domowym zaciszu, lecz także na wakacjach czy podczas podróży samochodem. Można odtwarzać je swojemu dziecku na dobranoc, aby mogło zrelaksować się, wyciszyć i szybko zasnąć. Audiobooki pomagają rodzicowi oderwać swoją pociechę od telewizora, komputera czy tabletu.

Audioksiążki dla dzieci sprzyjają rozwijaniu ich wyobraźni i kreatywności, trenowaniu koncentracji, a także poszerzaniu zasobu słownictwa. Przekazują zarazem wiele uniwersalnych wartości, podobnie jak drukowane bajki dla dzieci. Audiobooki przenoszą również najmłodszych do krain, pełnych przygód, zabawy i barwnych postaci.

Audiobooki dla dzieci pełne emocjonujących przygód

W naszej ofercie można znaleźć zarówno audiobooki dla dziewczynki, jak i dla chłopca w każdym wieku, nawet dla 3 latka. Są to książki czytane przez profesjonalnych lektorów i aktorów, którzy dzięki odpowiedniej modulacji głosu potrafią skutecznie przyciągnąć uwagę dziecka oraz rozbudzać emocje. Niektórym audiobookom towarzyszy muzyka oraz różnego typu efekty dźwiękowe.

Sprawdź, jak wiele znanych tytułów znajduje się w naszej kolekcji. Są to zarówno idealne na dobranoc krótkie audiobooki dla dzieci, jak i nieco dłuższe utwory.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!

Audiobooki dla dzieci - najczęściej zadawane pytania