Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Wiek
Kolor
Waga dziecka
  • więcej
Kierunek jazdy
Marki
  • więcej
Cena
Ocena

Foteliki samochodowe 0-13 kg

Oprócz m.in. wózka jednym z obowiązkowych elementów wyprawki dla nowonarodzonego dziecka jest fotelik samochodowy. Już podczas pierwszej podróży samochodem ze szpitala do domu noworodek powinien zostać umieszczony w odpowiednim foteliku, aby zagwarantować mu bezpieczeństwo i wygodę na najwyższym poziomie.

Podczas dokonywania wyboru należy pamiętać, że fotelik powinien być dostosowany do masy ciała oraz wzrost malucha, dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiedni model. Foteliki samochodowe 0-13 kg pomagają rodzicom zapewnić nowonarodzonemu dziecku bezpieczeństwo podczas podróży, uwzględniając wszelkie potrzeby malucha.

W naszej ofercie znajdziesz różnorodny wybór fotelików samochodowych 0-13 kg. Wybieraj spośród modeli z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, np. IsoFIX (specjalny system mocowania siedziska w samochodzie), czy RWF (foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy). Wybierz spośród setek produktów fotelik spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa i zapewniających komfort i wygodę, m.in. dzięki piankowemu wypełnieniu.

Zapoznaj się także z naszymi akcesoriami do fotelików, gdzie znajdziesz m.in. lusterko do obserwacji dziecka przebywającego w foteliku zamontowanym tyłem do kierunku jazdy, czy opaski lub poduszki podtrzymujące głowę malucha. Sprawdź również nasz asortyment śpiworków do fotelików, które dodatkowo zapewnią dziecku wygodę i komfort.

Zapewnienie dziecku bezpieczeństwa, m.in. podczas podróży samochodem to obowiązek każdego rodzica. Aby je w pełni zapewnić warto mieć na uwadze, że fotelik powinien być dostosowany do masy i wzrostu dziecka. Dlatego też decydując się na zakup fotelika dla noworodka, wybierz fotelik samochodowy 0-13 kg.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni model dla swojego dziecka.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego

Foteliki samochodowe 0-13 kg – najczęściej zadawane pytania