Klawiatury gamingowe

zobacz więcej

Sprzęt gamingowy

Wysokiej jakości sprzęt gamingowy może znacząco ułatwić rozgrywkę i pomóc osiągać lepsze wyniki niż podczas używania sprzętu do zastosowań biurowych. Chcąc zostać profesjonalnym graczem, warto zainwestować w dobre produkty dedykowane dla gamerów.

Podstawowy sprzęt gamingowy

Jeśli chodzi o gaming, a konkretniej sprzęt dla gracza, który najwięcej czasu spędza przy grach na PC, to odpowiednia mysz i klawiatura gamingowa. Wyposażone w programowalne przyciski makro, ergonomiczne, wytrzymałe oraz przede wszystkim wykazujące bardzo niski czas reakcji, w zestawieniu z dobrym komputerem, mogą zapewnić znaczną przewagę nad przeciwnikiem.

Gamerzy, którzy chętnie korzystają z komunikatorów głosowych w trakcie gry, powinni zwrócić też uwagę na wygodne słuchawki gamingowe z mikrofonem. Miękkie nauszniki nie powodują dyskomfortu nawet podczas całonocnej gry, a mikrofon na elastycznym pałąku zapewnia  dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Godne uwagi są także gotowe zestawy gamingowe składające się ze w pełni ze sobą kompatybilnych komputerowych urządzeń peryferyjnych. Mysz z klawiaturą kupione w duecie, a nawet w trio ze słuchawkami, będą do siebie pasować pod względem mocy, funkcjonalności, szybkości pracy oraz designu.

Podstawowy sprzęt dla gracza konsoli

Gracze grający na konsole mogą potrzebować dostępu do wysokiej klasy sprzętu gamingowego. To przede wszystkim kontrolery i kierownice dobrane pod wymagania danego urządzenia. Właśnie kompatybilność z posiadaną konsolą, zarówno pod względem marki, jak i konkretnej edycji, jest podstawą wyboru odpowiedniego pada czy kierownicy z zestawem pedałów.

Nie mniej istotne będą dobre słuchawki do konsoli. Dzięki doskonałej jakości dźwięku pozwolą usłyszeć jeszcze więcej, niż w przypadku korzystania z wbudowanych głośników telewizora, a tym samym bardziej trafnie zaplanować dalsze działania i w porę zareagować na mniej spodziewane ataki.

Dodatkowy sprzęt gamingowy – przydatne akcesoria

Odpowiednio zadbany sprzęt dla gracza może posłużyć bezawaryjnie przez długie lata. W przypadku gamingowych modeli laptopów, myszy, klawiatur i słuchawek gamingowych, warto dobrać do nich przydatne akcesoria. W naszej ofercie dostępne są podstawki chłodzące pod laptopy dla graczy, a także podkładki pod myszki gamingowe, które dobrze wpływają na pracę urządzeń.

Dobrym pomysłem są także praktyczne stojaki na słuchawki, zabezpieczające je przed przypadkowym zrzuceniem z biurka, a także wysokiej klasy mikrofony dla streamerów i podcasterów oraz karty dźwiękowe czy stacje chłodzące do konsoli.

Sprawdź nasz asortyment i skomponuj swój własny sprzęt gamingowy! Jeśli zaś szukasz pomysłu na prezent dla gamera, to odwiedź naszą specjalną strefę Prezentów dla gracza.

więcej

Dowiedz się więcej o sprzęcie gamingowym i nie tylko

Wszystkie artykuły

Sprzęt gamingowy – najczęściej zadawane pytania