Sprzęt gamingowy

Wysokiej jakości sprzęt gamingowy zdecydowanie ułatwia rozgrywkę i pozwala osiągać lepsze wyniki niż podczas używania sprzętu do zastosowań biurowych. Chcąc zostać graczem profesjonalnym, warto zainwestować więc w dobre produkty.

Podstawowy komputerowy sprzęt gamingowy

Absolutny must have, jeśli chodzi o sprzęt dla gracza, który najwięcej czasu spędza przy grach na PC, to odpowiednia mysz i klawiatura gamingowa. Wyposażone w programowalne przyciski makro, ergonomiczne, wytrzymałe oraz przede wszystkim wykazujące bardzo niski czas reakcji, w zestawieniu z dobrym komputerem, mogą zapewnić znaczną przewagę nad przeciwnikiem.

Gamerzy, którzy chętnie korzystają z komunikatorów głosowych w trakcie gry, powinni zwrócić też uwagę na wygodne słuchawki gamingowe z mikrofonem. Miękkie nauszniki nie powodują dyskomfortu nawet podczas całonocnej gry, a mikrofon na elastycznym pałąku zapewnia idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Godne uwagi są także gotowe zestawy gamingowe składające się ze w pełni ze sobą kompatybilnych komputerowych urządzeń peryferyjnych. Mysz z klawiaturą kupione w duecie, a nawet w trio ze słuchawkami, będą idealnie do siebie pasować pod względem mocy, funkcjonalności, szybkości pracy oraz designu.

Podstawowy sprzęt dla gracza konsoli

Gracze wybierający konsole również potrzebują dostępu do wysokiej klasy sprzętu gamingowego. To przede wszystkim kontrolery i kierownice dobrane pod wymagania danego urządzenia. Właśnie kompatybilność z posiadaną konsolą, zarówno pod względem marki, jak i konkretnej edycji, jest podstawą wyboru odpowiedniego pada czy kierownicy z zestawem pedałów.

Nie mniej istotne będą dobre słuchawki do konsoli. Dzięki doskonałej jakości dźwięku pozwolą usłyszeć jeszcze więcej, niż w przypadku korzystania z wbudowanych głośników telewizora, a tym samym bardziej trafnie zaplanować dalsze działania i w porę zareagować na mniej spodziewane ataki.

Dodatkowy sprzęt gamingowy – przydatne akcesoria

Odpowiednio zadbany sprzęt dla gracza może posłużyć bezawaryjnie przez długie lata. Dlatego, szczególnie przy zdecydowaniu się na zakup najlepiej wyposażonych, a zatem i droższych modeli laptopów, myszy, klawiatur i słuchawek gamingowych, warto dobrać do nich przydatne akcesoria. W naszej ofercie dostępne są podstawki chłodzące pod laptopy dla graczy, a także podkładki pod myszki gamingowe, które pozytywnie wpływają na pracę urządzeń.

Proponujemy także praktyczne stojaki na słuchawki, zabezpieczające je przed przypadkowym zrzuceniem z biurka, wysokiej klasy mikrofony dla streamerów i podcasterów oraz najlepsze karty dźwiękowe czy stacje chłodzące do konsoli.

Skorzystaj z naszej oferty i skomponuj swój własny niezawodny sprzęt gamingowy!   

więcej

Dowiedz się więcej o sprzęcie gamingowym i nie tylko

Wszystkie artykuły

Sprzęt gamingowy – najczęściej zadawane pytania