Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Polecane
Nowości
Nośnik
Wersja językowa
Producent
PEGI
Wydawca
Wyposażenie

Konsole Nintendo Switch

Konsola Nintendo Switch jest urządzeniem hybrydowym, czyli pracującym w trybie stacjonarnym i przenośnym. W naszym asortymencie znajdują się różne wersje japońskiej platformy gamingowej.

Różnice między wersjami Nintendo Switch

Konsola Nintendo Switch doczekała się trzech wersji. Do sprzedaży trafiły następujące modele: Nintendo Switch – bazowa konsola posiada 6,2-calowy ekran LCD o rozdzielczości 720p. Urządzenie korzysta z wbudowanej pamięci o pojemności 32 GB i daje możliwość rozszerzenia jej kartami microSD. Podstawowy model posiada wąską stopę w obudowie i nie zawiera złącza Ethernet w stacji dokującej. Nintendo Switch OLED – topowy model konsoli z 7-calowym ekranem OLED pracującym w rozdzielczości 720p. Wyświetlacz ma lepszą jakość i jest jaśniejszy. Pamięć wewnętrzna cechuje się pojemnością 64 GB i również może być poszerzona kartami microSD. Urządzenie posiada lepszej jakości głośniki i szerszą stopę w obudowie. W stacji dokującej znalazł się port Ethernet. Nintendo Switch Lite – konsola przenośna ze zintegrowanymi joy-conami. Najtańszy model pozbawiony możliwości współpracy z telewizorem. Na pokładzie znalazł się 5,5-calowy ekran LCD o rozdzielczości 720p. Specyfikacja obejmuje pamięć wewnętrzną o pojemności 32 GB i czytnik kart pamięci microSD. Przyciski kierunkowe z lewej strony zastąpiono klasycznym krzyżakiem. Konsola Nintendo Switch w tej wersji pozwala jedynie na odpalanie gier działających w trybie mobilnym.

Zalety konsoli Nintendo Switch

Konsola Nintendo Switch pozwala w dowolnym momencie przełączać się między trybem TV i przenośnym. Urządzenie pozostaje w ciągłym stanie spoczynku, więc jego włączanie i gotowość do rozgrywki są natychmiastowe. Sprzęt wspiera gry ruchowe i tytuły do gry wspólnej na jednym urządzeniu. Każdy joy-con może być oddzielnym kontrolerem, co oznacza możliwość grania we dwójkę bez dokupowania dodatkowych padów. Gry są wydawane na trwałych kartridżach.

Przejrzyj dostępne konsole Nintendo Switch i sięgnij po sprzęt pozwalający poznać kultowe serie japońskiego wydawcy.

więcej