Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Nowości
Nośnik
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Gry na Nintendo Switch

Nintendo budowało swoją pozycję rynkową nie tylko za pomocą sprzętu, ale także gier. Pełna kontrola nad wydawanymi tytułami pozwoliła zbudować takie marki, jak Mario, Zelda, czy Pokemon. W naszym asortymencie znajdują się zarówno gry ekskluzywne na konsolę Nintendo Switch, jak i tytuły multiplatformowe.

Ekskluzywne gry na Nintendo Switch

Gry na Nintendo Switch są wydawane zarówno pod postacią cyfrową, jak i w formie pudełkowej. Japoński producent przy projektowaniu konsoli Switch postawił na wykorzystanie dedykowanych kartridżów zamiast płyt, co wyróżnia system na tle konkurencji. Firma od czasów wydania swojej pierwszej konsoli rozwija własne marki gier będące motorem napędowym sprzedaży sprzętu. Na Nintendo Switch można zagrać w kolejne odsłony najważniejszych serii "wielkiego N". Super Mario, Donkey Kong, The Legend of Zelda, Metro czy Pokemon są jednym z flagowych serii, które doczekały się kontynuacji na Switchu. Portfolio gier wydawanych ekskluzywnie na Nintendo jest dość obszerne, a jedną z największych zalet takich tytułów jest pełna optymalizacja pod działanie na konsoli hybrydowej.

Multiplatformowe gry na Nintendo Switch

W przeszłości zdarzało się, że Nintendo zamykało swoje systemy na zewnętrznych wydawców. W przypadku hybrydowej konsoli producent nawiązał współpracę z innymi firmami tworzącymi gry, czego efektem są multiplatformowe tytuły na Nintendo Switch. Część gier projektowanych pierwotnie pod wydajniejsze konsole konkurencji musiało przejść downgrade graficzny podczas portowania na Switcha. Oznacza to m.in. pracę w niższej rozdzielczości i usunięcie pewnych efektów graficznych. Mimo to na małym ekranie tabletu takie tytuły wyglądają bardzo dobrze oferując zbliżone doświadczenie.

Najlepsze gry na Nintendo Switch

Deweloperom udało się przenieść na Nintendo Switch takie gry, jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, Mortal Kombat 11, FIFA 23 czy serię LEGO. Gracze mogą sięgnąć po wiele marek znanych z konkurencyjnych platform. Warto mieć na uwadze, że część portów nie działa w trybie mobilnym. Nintendo Switch Lite obsługuje jedynie gry kupowane cyfrowo w sklepie Nintendo eShop, które działają w trybie mobilnym. Zakupu można dokonać m.in. za pośrednictwem dostępnych w naszej ofercie kart pre-paid.

Przejrzyj nasz asortyment gier na Nintendo Switch. Wybierz tytuły ekskluzywne lub multiplatformowe i ciesz się wizytą w wirtualnych światach! A jeśli nie masz pomysłu np. na prezent dla nastolatka może postawisz na grę?

więcej