Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Język
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki dla dzieci 3-5 lat

Zobacz popularne książki dla dzieci w wieku 3, 4 i 5 lat:

Chcesz zachęcić swoją pociechę do czytania książek i odkrywania w ten sposób niezwykłości otaczającego go świata? Zaproponuj mu ciekawe książki dla dzieci w wybranej kategorii wiekowej z naszej oferty. Na tej stronie znajdziesz książki dla dzieci 3, 4 i 5-letnich. Wybierz takie, które sprawią wiele radości Twoim pociechom. To jednocześnie znakomity pomysł na oryginalny prezent na urodziny dla maluszków z Twojego otoczenia.

Jakie książki dla 3‑latka?

Być może po raz pierwszy stajesz przed wyzwaniem wyboru lektury dla malucha. Interesuje Cię wartościowa książka dla 3-latka, ale nie wiesz, która propozycja będzie dla niego odpowiednia? W tym wieku pociecha zwykle nie potrafi jeszcze samodzielnie czytać i ma deficyty uwagi. Nie licz, że przez wiele minut będzie siedziało Ci na kolanach i wpatrywało się w literki. Dlatego książka dla dzieci 3-letnich powinna być bogato ilustrowana, napisana językiem, który będzie zrozumiały dla maluszka, a sama historia powinna być interesująca.

Wybieraj raczej krótkie książki dla dzieci. Możesz kupić między innymi bajki dla malucha, takie jak „Miś Uszatek”, „Wilk, który się zgubił” czy pozycje z serii Edzio i Przyjaciele. Mogą to być znakomite książki Jana Brzechwy, które mimo upływu czasu nie tracą na aktualności, a także hit sprzedaży, jakim są książki Anity Głowińskiej z serii Kicia Kocia.

Wybierane przez Ciebie książki dla 3‑latka powinny wspierać rozwój mowy u dziecka. Propozycje takie przydadzą się szczególnie, jeśli maluszek w tym wieku nie mówi jeszcze zbyt dużo. Pozycje z serii Pucio będą dobrym wyborem, aby zachęcić pociechę do samodzielnego układania zdań. Weź też pod uwagę, że są i takie dzieci, które już w wieku przedszkolnym są w stanie skupić dłużej uwagę i wysłuchać czytanej przez Ciebie historii. Oferujemy nie tylko publikacji w języku polskim, a także książki dla dzieci po ukraińsku.

Jakie książki dla 5‑latka?

W naszej ofercie znajdziesz ponadto wiele książek dla 5-latka. Są one dłuższe, niosą za sobą wiele ciekawych treści i morał, który pozwala na kształtowanie pozytywnych postaw u dzieci w wieku przedszkolnym.

Lektury dla 5‑latka uczą, bawią i wspierają wychowanie. Wybierz między innymi książki dla dzieci 5‑letnich z takich serii jak Kapitan Nauka, Przygody Fenka albo Mądra Mysz. Będą one uzupełniać wiedzę dziecka o świecie, pozwolą na to, by zaszczepić w nim miłość do literatury, która będzie procentować przez kolejne lata. Literatura ta będzie także dobrym wyborem jako prezent na Dzień Dziecka.

więcej

TOP – Książki dla dzieci 3-5 lat

zobacz więcej
TOP
Bluey. Bajki 5 minut przed snem
7 Bluey. Bajki 5 minut przed snem Opracowanie zbiorowe
0/5
29,39 zł
Megacena
TOP
Umiem rysować (prawie) wszystko
11 Umiem rysować (prawie) wszystko ,
4.9/5
21,94 zł
Promocja
24,38 zł (-10%)  najniższa cena

24,54 zł (-10%)  cena regularna

TOP
Kalendarz adwentowy
12 Kalendarz adwentowy Opracowanie zbiorowe
4.8/5
73,10 zł
Megacena
64,50 zł
TOP
Jak Grinch skradł Święta
13 Jak Grinch skradł Święta
5/5
28,14 zł
Promocja
35,18 zł (-20%)  najniższa cena

35,18 zł (-20%)  cena regularna

TOP
Naklejamy! Bluey. Książka do wyklejania
16 Naklejamy! Bluey. Książka do wyklejania Opracowanie zbiorowe
5/5
17,06 zł
Megacena

Książki dla dzieci 3-5 - najczęściej zadawane pytania