AGD - sprzęty niezbędne w domu

Każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że sprzęty AGD znacząco ułatwiają codzienne prace domowe. Wśród niezbędnych urządzeń można wymienić te do kuchni, czyli m.in. ekspresy do kawy, roboty kuchenne, czajniki elektryczne, maszynki do mielenia, dzbanki filtrujące, miksery, blendery, kuchenki mikrofalowe, tostery, parowary, gofrownice, suszarki spożywcze, multicookery.

Druga grupa to sprzęty AGD do domu, czyli odkurzacze automatyczne lub tradycyjne, żelazka, grzejniki, klimatyzatory, wentylatory, termometry. Bez wątpienia przydadzą się także różnorodne urządzenia idealne do sprzątania – systemy segregacji śmieci, mopy oraz suszarki na pranie. Wszystkie te produkty znajdziesz w sklepie Empik – a także wiele więcej.

Jeśli szukasz profesjonalnych elektronarzędzi do czyszczenia, to sprawdź oferowane myjki ciśnieniowe od znanych producentów, takich jak np. Karcher. W naszej ofercie znajdują się także rozmaite sprzęty AGD, które będą nieocenione, jeśli chodzi o dbanie o urodę i zdrowie. W tej grupie znajdują się m.in. golarki, depilatory, szczoteczki do zębów, lokówki, suszarki, trymery, nawilżacze powietrza, ciśnieniomierze, inhalatory. Wszystkie te gadżety mogą być świetną inspiracją na prezenty dla najbliższych.

Sprawdź nasze propozycje i wybierz urządzenie, które najlepiej spełni Twoje wymagania i oczekiwania! 

więcej