Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Bohater
  • więcej
Dyscyplina sportu
Kolor

Hulajnogi trójkołowe

Hulajnogi trójkołowe to modele, które mają dwa koła z przodu i jedno z tyłu lub dwa koła z tyłu i jedno z przodu. Pojazdy o takiej konstrukcji są bezpieczne dla najmłodszych dzieci, ponieważ pozwalają łatwo zachować stabilność podczas jazdy.

W naszym asortymencie znajdują się hulajnogi trójkołowe dla dzieci wielu znanych producentów, w tym Micro, Scoot and Ride, Milly Mally, Kidwell, Ricokids czy Smoby. Dostępne są modele w różnych kolorach i motywach filmowych, m.in. Auta, Kraina Lodu, Świnka Peppa, Księżniczki Disneya, Psi Patrol czy Spider Man.

Hulajnoga trójkołowa dla dzieci od 12 miesiąca

Hulajnoga trójkołowa umożliwia bezpieczną jazdę już od pierwszego roku życia dziecka. Niektóre modele mogą służyć jako pchacz, a inne pełnią funkcję jeździka – za sprawą dołączonego siedziska. Maluch nie musi dzięki temu stawać nóżkami na podeście, lecz może usiąść na wygodnym siedzeniu i odpychać się stopami od podłoża. Unika tym samym trudności z zachowaniem równowagi. Siedzisko można po kilku latach odłączyć od pojazdu, dzięki czemu będzie można go używać jak typowej hulajnogi.

Hulajnogi trójkołowe dla dzieci często mają dołączoną rączkę dla rodzica, który może pomagać swojej pociesze w jeździe lub prowadzić pojazd, kiedy maluch już się zmęczy. Hulajnoga z trzema kołami ma szeroką platformę antypoślizgową, która zapewnia dużą stabilność. Można znaleźć hulajnogi trójkołowe z amortyzatorami, błotnikami czy blokadą skrętu kół lub kierownicy. W zestawie z niejednym pojazdem znajduje się schowek lub koszyk na zabawki i różne drobiazgi.

Interaktywne hulajnogi trójkołowe

Niektóre modele są także wyposażone w oświetlone koła, np. diodami LED. Dzięki ich zastosowaniu dziecko jest dobrze widoczne na drodze nawet po zmroku. Hulajnoga trójkołowa dla dzieci może również mieć wbudowane melodie, odgłosy zwierząt czy dźwięki pojazdów ratowniczych. Aby je włączyć, najczęściej wystarczy nacisnąć przycisk.

Porównaj hulajnogi trójkołowe dostępne w naszym asortymencie i wybierz model, który spodoba się twojemu dziecku, a także zapewni mu wysoki komfort oraz bezpieczeństwo.

więcej

Przeczytaj więcej o

Wszystkie artykuły