Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Dobry wybór
Stan produktu
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
Wydawca
  • więcej

Ebooki o rozwoju osobistym

Inteligencja emocjonalna, akceptacja siebie, doskonalenie własnych umiejętności, sztuka uwagi i czerpania przyjemności — to wszystko to zdolności miękkie, które o wiele łatwiej jest nabyć, korzystając z odpowiedniej literatury.

Ebooki o rozwoju osobistym

Ebooki o motywacji pozwalają poznać skuteczne metody na organizację własnego czasu w efektywny i zadowalający sposób. Odnalezienie źródła motywacji, postawienie odpowiednich, konkretnych i realnych celów oraz zdolność podtrzymywania determinacji pozwala wielu osobom osiągnąć zamierzony sukces. O tego rodzaju umiejętnościach można przeczytać w ebookach dostępnych w naszym asortymencie.

Do jednych z najpopularniejszych autorów książek o rozwoju osobistym należy Joseph Murphy. Jego książki skupiają się na kontroli własnej podświadomości w sposób, który pozwoli na realizację własnych celów. Inną, polską autorką, której książki pozytywnie, w motywacyjny sposób oddziałują na wielu czytelników, jest Beata Pawlikowska. Ta blogerka, znana globtroterka i autorka wielu polskich bestsellerów opowiada o swoich problemach, które była w stanie przezwyciężyć. Lektura jej książek pozwala czytelnikom pokonać ich własne słabości.

Ebooki psychologiczne

Katarzyna Miller, Ewa Konarowska, Pawluczyk Monika, Schroder Jorg-Peter czy Jack Canfield to niektóre z nazwisk autorów, których książki-ebooki znajdują się w naszej internetowej kolekcji. Wiedza psychologiczna pomaga zrozumieć własne emocje, zachowania innych ludzi, ograniczyć toksyczne relacje oraz przeanalizować destrukcyjne dla swojego zdrowia schematy.

Oprócz wspomnianych pozycji w naszym asortymencie znajdują się również ebooki z praktycznymi wskazówkami na temat radzenia sobie ze stresem, wzmacniania pewności siebie oraz wypracowywania asertywności. Nie brakuje również ebooków o tematyce kognitywistycznej i neurobiologicznej.

Przejrzyj asortyment ebooków o rozwoju osobistym i znajdź coś dla siebie! Dodatkowo sprawdź nasz szeroki wybór czytników ebooków!

więcej

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!