Prezenty dla babci

do  

50

50 - 100

100 - 150

powyżej  

150

Bestsellery

Rebel, gra rodzinna Dixit Rebel
4.9/5
96,99 zł
104,28 zł
Diana. Jej historia
4.8/5
33,99 zł
54,90 zł
Monopoly, gra ekonomiczna Monopoly Vikings Hasbro
4.9/5
92,99 zł
103,04 zł
89,99 zł

Zawsze trafione

Niesztampowe

Prezenty dla babci

Rokrocznie wielu ludzi ma duży problem z tym, jaki wybrać prezent dla babci na urodziny, jak i na inne okazje. Z tego powodu stworzyliśmy poradniki z inspiracjami, które ułatwią wybór właściwego upominku. Zapoznaj się z naszymi propozycjami, a może uda Ci się wybrać praktyczny prezent dla babci, który sprawi jej wiele radości.

Jaki prezent dla babci? Postaw na klasykę!

Jednym z popularniejszych podarków dla seniorek są książki. Polecamy ciekawe reportaże ułatwiające rozumienie świata, książki kucharskie, dla babć, które lubią czas spędzać na przygotowywaniu ciast i smakołyków dla dzieci i wnuków, a także poradniki, wciągające romanse, pozycje z gatunku literatury pięknej, biografie, książki o tematyce religijnej i wiele innych. Jeśli szukasz ciekawej książki dla babci – u nas z pewnością znajdziesz coś dopasowanego do zainteresowań i pasji seniorki.

Popularnym podarkiem są także płyty muzyczne oraz interesujące filmy. Jeśli babcia lubi jakiegoś artystę muzycznego lub aktora, czy też ma pewne miłe wspomnienia związane z filmem czy piosenką – wtedy zdecydowanie warto wybrać taki upominek.

Stylowe prezenty dla babci na każdą okazję

Dobrym pomysłem może okazać się podarowanie seniorki pięknej biżuterii lub stylowego zegarka. Znajdziesz u nas modne bransoletki, naszyjniki czy kolczyki. Jeśli szukasz zegarka dla babci, to sprawdź u nas modele marek takich jak np. Timex, Gino Rossi, Esprit, Atlantic czy Adriatica.

Innym gustownym upominkiem, który uszczęśliwi seniorkę, może być dobrze wykończony, stylowy portfel damski czy też piękna torebka. Warto zastanowić się także nad kosmetykami, w szczególności nad perfumami o interesujących zapachach.

Inne pomysły na prezent dla babci

Ciepłe koce będą praktycznym, jak i stylowym wyborem. Nie tylko pozwolą upiększyć pokój, salon czy sypialnię, ale również otulą ciepłem w zimniejsze dni. Oprócz nich, warto zastanowić się nad wyborem miękkich i zapewniających wygodę poduszek, w tym np. wariantów dekoracyjnych. Dobrym pomysłem mogą okazać się także przyjemne w dotyku pledy czy narzuty.

Bardzo dobrym wyborem na prezent dla babci mogą okazać się także rozmaite dekoracje do domu. W ofercie mamy m.in. doniczki, osłonki i kwietniki, a także wazony i patery. Wiele osób wybiera ramki i albumy na zdjęcia, wypełniając je fotografiami przywołującymi miłe wspomnienia.

A jeśli chcesz zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo babci, sprezentuj jej nowoczesne akcesoria i urządzenia medyczne: ciśnieniomierze, termofory, masażery czy okulary ułatwiające zasypianie. Łatwe w obsłudze telefony dla osób starszych również mogą okazać się dobrym pomysłem.

Przejrzyj wszystkie nasze propozycje, a z pewnością znajdziesz coś, co będzie dobrym upominkiem dla każdej seniorki.

więcej