Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Marka
  • więcej
Dla kogo
Rodzaj
  • więcej
Działanie
  • więcej
Linia
  • więcej
Rodzaj skóry
Pojemność
  • więcej

Makijaż brwi

Brwi stanowią oprawę dla oczu. Dzięki nadaniu im odpowiedniej formy można podkreślić piękno oczu. W efekcie cała twarz nabiera wyrazistego wyglądu. Pozwolą również na podkreślenie naturalnego piękna. Mogą im również nadać mocnego charakteru. Wszystko zależy od pożądanego efektu. Najbardziej znanym i powszechnie stosowanym kosmetykiem są kredki do brwi, jednak sposobów na zadbanie o tę część twarzy jest znacznie więcej.

Jakie są dostępne kosmetyki do malowania brwi?

Spośród dostępnych kosmetyków do brwi można wybrać takie, które najlepiej spełnią wymagania co do formy czy koloru. W zależności od potrzeb dostępne są: pudry, woski, żele, kredki czy tusze do brwi.

Wykonując makijaż, warto wziąć pod uwagę np.: oczekiwany stopień krycia, a także to, jak długo kosmetyk ma się utrzymać na brwiach. Duże znaczenie ma również fakt dobrania odcieniu, który będzie jak najbardziej zbliżony do koloru włosów. Przykładowo, wosk do brwi pozostanie na nich dłużej niż puder, henna natomiast będzie rozwiązaniem znacznie bardziej długotrwałym.

Dla osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z makijażem, najlepsze na początek będą pudry do brwi, ze względu na łatwość ich nakładania. Z kolei dla kogoś, kto swoje pierwsze kroki ma już za sobą, zaleca się sięgnięcie np. po tusze lub żele do brwi.

Naturalne kosmetyki do brwi

Henna jest ciekawym rozwiązaniem dla kobiet, które szukają naturalnych kosmetyków. Sprawdzi się również dla Pań, które oczekują, aby makijaż na brwiach, utrzymywał się przez wiele dni, dzięki czemu zostaje oszczędzony czas, przeznaczony na ich malowanie.

Wybór odpowiednich kosmetyków do brwi pozostaje kwestią indywidualną, dlatego warto przetestować i wybrać, który sprawdzi się najlepiej u danej osoby. Dobrze dobrane kosmetyki są podstawą właściwie zrobionego makijażu. W naszym asortymencie, można znaleźć kosmetyki znanych marek, takich jak np.: Maybelline, Golden Rose, Rimmel czy Makeup Revolution. Przejrzyj ofertę, aby znaleźć kosmetyk, który spełni Twoje oczekiwania.

więcej

Dowiedz się więcej

Wszystkie artykuły