Filtruj
Kategorie
Płeć
Marka
  • więcej
Seria
  • więcej
Bohater
  • więcej
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Zabawki dla dziecka w wieku 12-14 lat

Czasem bardzo trudno jest dobrać odpowiedni prezent dla 12-, 13- czy 14-latka. Co kupić na Dzień Dziecka, urodziny, święta? W tej kategorii przygotowaliśmy szereg inspiracji, takich jak np. nowoczesne roboty edukacyjne, zabawki interaktywne postaci ze znanych serii czy relaksujące puzzle 3D, to tylko niektóre z ciekawych pomysłów.

Popularnym prezentem dla chłopców, jak i dziewczynek w wieku 12-14 lat są wciągające gry planszowe, w które lubią grać ze znajomymi, jak i rodziną. Proponujemy szereg różnych tego typu gier – w tym np. zręcznościowe, karciane, strategiczne oraz ekonomiczne, jak i logiczne oraz łamigłówki. Świetnym wyborem są także popularne zabawki i gry edukacyjne oraz familijne.

Jeśli szukasz czegoś innego – świetną inspiracją mogą być rozwijające książki i zestawy naukowe, wyjaśniające podstawy fizyki, chemii czy dzielące się wiedzą z zakresu archeologii, geografii, astronomii czy robotyki. Wszystkie produkty i akcesoria, to produkty takich marek jak m.in. Hasbro, Alexander czy Clementoni, dlatego mamy pewność, co do ich jakości i bezpieczeństwa. Dodatkowo wiele z nich dostępnych będzie w niższych cenach z okazji Black Friday.

Zadziw 12-, 13- czy 14-latka ciekawym prezentem, który pomoże rozwinąć jego zainteresowania oraz pasje, a do tego będzie dostarczał masę zabawy i skorzystaj z naszej bogatej oferty.

więcej

TOP - najczęściej kupowane zabawki

TOP
Trefl, gra towarzyska Ego
17 Trefl, gra towarzyska Ego Trefl
4.5/5
59,99 zł
66,58 zł

Gry

Gry - ulubione serie

Nauka i rozwój

Strefa marek

Dowiedz się więcej o zabawkach dla nastolatka

Wszystkie artykuły