Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Polecane
Nowości
Nośnik
Wersja językowa
Producent
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Akcesoria do PlayStation 5

PlayStation 5 jak każda generacja konsol Sony otrzymało wiele dodatków. W naszym asortymencie znajdują się oryginalne gadżety japońskiej marki oraz licencjonowane akcesoria dla posiadaczy PS5 od innych producentów.

Niezbędne dodatki do PlayStation 5

Kontrolery są podstawowym wyposażeniem konsoli, a w zestawie z PS5 znajduje się tylko jeden. Zakup drugiego pada DualSense jest konieczny, aby móc się cieszyć grami z trybem lokalnej kooperacji.

Dla wielu niezbędne są stacje dokujące z ładowarką do kontrolerów. Dzięki nim pady do PS5 mają bezpieczne miejsce spoczynku oraz są zawsze gotowe do rozgrywki.

Przydatne akcesoria do PS5

Słuchawki do PS5 pozwolą nie tylko czerpać pełniejsze doznania z rozgrywki. Dzięki wbudowanym mikrofonom umożliwią komunikację w grach sieciowych. Akcesoria te w połączeniu z dodatkową kamerą HD umożliwiają prowadzenie streamingu gier na PlayStation 5.

Ciekawym dodatkiem jest oryginalny pilot zdalnego sterowania do PS5, który ułatwia obsługę m.in. aplikacji streamingowych pokroju Netflix, czy Disney+.

Torba na PS5 pozwoli bezpiecznie transportować konsolę bez obaw o jej uszkodzenie.

Pudełkowe gry na PS5 można wyeksponować za pomocą specjalnie przystosowanych stojaków. Dedykowane uchwyty i podstawki dają możliwość stworzenia ekspozycji także z samej konsoli i dostępnych do niej akcesoriów.

Zestawy akcesoriów do PS5

Świetnym pomysłem na prezent dla posiadacza PS5 są zestawy akcesoriów. Te zawierają m.in. dedykowane sprzęty elektroniczne lub komplety do personalizacji. W ten sposób można ozdobić konsolę oraz pady nadając im unikatowy styl.

Gadżety do PS5 dla graczy

Marka PlayStation jest potężna, a co za tym idzie w sprzedaży można znaleźć masę gadżetów z PS5. Bluzy, czapki, czy dedykowane etui pozwalają wyrazić swoją pasję.

Oprócz tego posiadacze PS5 mogą skorzystać z takich gadżetów jak nakładki na gałki kontrolerów, personalizowane obudowy czy rozmaite uchwyty, na przykład do mocowania telefonu na padzie.

Sprawdź nasz asortyment akcesoriów do PS5 i wybierz gadżety rozwijające twoją konsolę.

więcej

Akcesoria do Playstation 5 – najczęściej zadawane pytania