Filtruj
Kategorie
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
Tor
  • więcej
Ilość okrążeń

Przejazd samochodem na prezent

W naszym asortymencie dostępne są oryginalne i ekstremalne prezenty dla fanów motoryzacji, którzy pasjonują się szybkimi samochodami. Przejazdy samochodowe mogą zrealizować marzenie nie tylko początkujących kierowców, ale także stanowić świetną rozrywkę dla wielbicieli wyścigów samochodowych.  

Przejazd samochodem na prezent 

Voucher na jazdę na torze będzie doskonałym prezentem dla męża, chłopaka, szefa, taty, kolegi lub brata z okazji urodzin, rocznicy ślubu czy Dnia Ojca. Przejażdżka luksusowym sportowym autem wyposażonym w kilkaset koni mechanicznych pod maską dostarcza wielu emocji, niezapomnianych przeżyć i solidną dawkę adrenaliny. Urodzinowy przejazd na torze Lamborghini, Ferrari lub Subaru Impreza może spełnić pragnienie niejednego mężczyzny.

Przejażdżka samochodem na torze może okazać się także doskonałym prezentem dla kobiety, która lubi wyzwania, silne emocje i szybką jazdę autem. Podarunek w postaci vouchera na przejazd samochodem dla dziewczyny, mamy lub koleżanki może sprawić wiele radości i gwarantuje wrażenia, które na długo pozostaną w pamięci.  

Vouchery na przejazd samochodem 

W naszej ofercie dostępne są przejazdy różnymi samochodami, które realizowane są na torach w całej Polsce. Można zdecydować o wyborze toru, który znajduje się najbliżej miejsca zamieszkania lub który może budzić u kierowcy najwięcej emocji. 

Każdy przejazd poprzedzony jest szkoleniem instruktażowym z zakresu bezpieczeństwa, obsługi samochodu oraz specyfiki konkretnego toru oraz odbywa się pod czujnym nadzorem kadry doświadczonych instruktorów.

Po zakupie i opłaceniu vouchera, prezent wysyłany jest drogą mailową w postaci bonu zawierającego unikalny kod, który należy wykorzystać podczas rezerwacji terminu. Przejazdy realizowane są przez organizatora, z którym należy ustalić datę wykorzystania vouchera.

Na event związany z przejazdem na torze można zabrać osoby towarzyszące, rodzinę lub przyjaciół, z którymi wspólnie można przeżywać niezapomniane emocje.

Zapoznaj się z bogatą ofertą przejazdów szybkimi samochodami i wybierz prezent dla bliskiej osoby, który wywoła uśmiech na jej twarzy oraz dostarczy jej wspaniałych przeżyć.

więcej