Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Kolor
Przepływ powietrza m3/h
Technologia
  • więcej
Funkcje
  • więcej
Materiał
  • więcej
Moc urządzenia
  • więcej
Zabezpieczenia
  • więcej
Pojemność zbiornika
  • więcej

Aromatyzery i dyfuzory zapachowe

Aromatyzery to szczególna grupa sprzętów małego AGD, które umożliwiają rozpylanie kojących zapachów. Posiadanie dyfuzora zapachowego doceniają nie tylko osoby, które źle znoszą suche powietrze domów w okresie zimowym, ale także wszyscy amatorzy aromaterapii. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych modeli dyfuzorów zapachowych o prostych i bardziej zaawansowanych funkcjach, eleganckich i minimalistycznych kształtach a także emitujące stonowane światło LED.

Dyfuzor zapachowy do olejków eterycznych - najważniejsze cechy i funkcje

Nasza propozycja aromatyzerów zawiera modele wyposażone w różne pojemności zbiorników na wodę, które determinują czas pracy urządzenia oraz jego rozmiary. Dyfuzory posiadające duże pojemniki, siłą rzeczy będą większe. Producenci zadbali jednak o to, by każdy model, bez względu na jego wielkość, poza głównymi funkcjami nawilżania powietrza i dystrybucji zapachu, stanowił także estetyczny element dekoracyjny każdego wnętrza. W naszej ofercie znalazły się aromatyzery wykonane z różnych materiałów, posiadające zróżnicowane kształty i kolory. Odmienność stylistyczna pozwala bez problemu dobrać model najlepiej pasujący zarówno do wnętrza klasycznego i minimalistycznego, tego bardziej ekstrawaganckiego a nawet do biur czy sklepów.

Wiele z dostępnych w naszej ofercie modeli dyfuzorów zapachowych wyposażonych zostało w funkcję emitowania delikatnego, często zmiennego kolorystycznie światła LED, które szczególnie w nocy tworzy bardzo klimatyczną poświatę.

Dyfuzor zapachowy i zestawy olejków eterycznych

W naszej ofercie nie zabrało także zestawów złożonych z dyfuzorów zapachowych oraz  najbardziej cenionych w aromaterapii olejków eterycznych takich jak lawenda, eukaliptus, drzewo herbaciane czy mięta. Tak złożone zestawy pozwalają od razu doświadczyć relaksującej mocy aromaterapii, dzięki czemu przez wiele osób uznawane są one za doskonały prezent dla niej na Walentynki, praktycznie na każdą okazję.

Sprawdź naszą ofertę aromatyzerów i wybierz model, który najlepiej wkomponuje się we wnętrze twojego domu i zapewni ci kojący, pełen niepowtarzalnego zapachu, relaks. 

więcej