Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu

Akcesoria do Nintendo Switch

W naszym asortymencie posiadamy duży wybór akcesoriów do Nintendo Switch. Są to różnego typu dodatki, zarówno firmy Nintendo, jak i wielu innych marek, w tym Marigames, Hori, Hama, Amiibo, Big Ben, Sandisk, Snakebyte i Mimd. Można wybierać spośród akcesoriów do klasycznego Nintendo Switch, a także konsoli mobilnej Nintendo Switch Lite oraz urządzenia Nintendo Switch OLED.

Nintendo Switch – akcesoria ochronne

Aby konsola Nintendo Switch mogła służyć jak najdłużej, warto w odpowiedni sposób zabezpieczyć ekran i kontrolery. Dobrym pomysłem będzie zakup etui, które amortyzuje wstrząsy. Dostępne są również pokrowce, w których można umieścić pozostałe akcesoria, w tym kable, słuchawki, gry, pady i ładowarkę.

Warto pomyśleć nad kupnem folii lub szkła hartowanego na ekran Nintendo (po ich założeniu pod spodem nie tworzą się pęcherzyki powietrza). Ważne jest również, aby na powierzchni nie osadzał się tłuszcz i nie były widoczne odciski palców, co daje dyskomfort podczas grania. Najskuteczniejszą ochronę przed zarysowaniami, zabrudzeniami oraz pękaniem ekranu zapewnia szkło hartowane – najlepiej 9H.

Warto także zabezpieczyć kontrolery Joy-Con nakładając na nie nakładki do drążków. Ich zastosowanie wpływa jednocześnie na poprawę kontroli podczas gry, ponieważ pad nie wyślizguje się z rąk.

Karty pamięci do Nintendo Switch

Nasz asortyment zawiera karty pamięci o różnej pojemności, m.in. 64 GB, 128 GB czy 512 GB. Cechują się one sporą prędkością zapisu i odczytu, nawet do 100 Mb/s. Na karcie można zapisywać wiele gier, aktualizacje, nagrania wideo z rozgrywki czy zrzuty ekranu.

Dodatkowe kontrolery

Przydatne dodatki do Nintendo Switch to również dodatkowe pady. Dostępne są zarówno kontrolery przewodowe, jak i bezprzewodowe. Pad powinien dobrze leżeć w dłoni oraz zapewniać komfort podczas gry. Można zdecydować się na kontrolery w kształcie kierownicy, okręgu czy skakanki. W sprzedaży znajdują się również kartonowe modele do samodzielnego montażu.

Sprawdź naszą ofertę akcesoriów do Nintendo Switch i wybierz dodatki, które będą ci najbardziej potrzebne!

więcej