Filtruj
Kategorie
Zabawki
Wiek
  • więcej
Płeć
Bohater
Producent
Cena
Ocena klientów

Marka Cobi

Jedna z najbardziej znanych marek zabawkarskich w Polsce – Cobi – zaczynała ponad 30 lat temu, produkując wyłącznie gry planszowe oraz puzzle. Dopiero po kilkunastu latach na rynku firma zdecydowała się na produkcję wysokiej jakości klocków. Był to świetny ruch, bowiem dzisiaj, klocki Cobi znane są nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, Francji, a nawet kupić je można w Ameryce Północnej i Azji.

Marka dużą popularność zdobyła dzięki seriom wojennym (np. Small Army). Zestawy te pozwalają zbudować realistyczne pojazdy, statki i samoloty wojsk z całego świata, w tym np. samochody pancerne, czołgi, myśliwce, quady wojskowe, a także bronie – m.in. haubice polowe, wyrzutnie rakiet czy stanowiska ogniowe. Polska marka ma również szereg innych zestawów klocków w swojej kolekcji. Są to np. realistyczne repliki popularnych pojazdów czy klasyczne zestawy z pojazdami straży pożarnej czy policji.

Oprócz tego, firma ma w swojej ofercie także szereg innych gier i zabawek, odpowiednich dla dzieci w różnym wieku. Sprawdź, jakie zabawki Cobi przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie!

więcej

TOP - najczęściej kupowane klocki Cobi