Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Marka
  • więcej
Kolor
Materiał
Funkcje
  • więcej
Typ
  • więcej
Rodzaj zasilania
  • więcej
Moc urządzenia
  • więcej
Sponsorowane
Soniczne urządzenie oczyszczające do twarzy oraz odmładzający masażer do skóry mieszanej FOREO LUNA 3
Soniczne urządzenie oczyszczające do twarzy oraz odmładzający masażer do skóry mieszanej FOREO LUNA 3 595,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: FOREO Finansujący reklamę: FOREO
Vitammy, Siliko, Szczoteczka soniczna do twarzy, pudrowy róż
Vitammy, Siliko, Szczoteczka soniczna do twarzy, pudrowy róż 118,34 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Vitammy - Oficjalny Sklep Finansujący reklamę: Vitammy - Oficjalny Sklep
Inteligentna szczoteczka oczyszczająco-masująca do twarzy FOREO LUNA™ 3 MEN
Inteligentna szczoteczka oczyszczająco-masująca do twarzy FOREO LUNA™ 3 MEN 1149,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: FOREO Finansujący reklamę: FOREO

Szczoteczki soniczne do twarzy

Dokładne oczyszczenie twarzy z nagromadzonych zanieczyszczeń to podstawa właściwej pielęgnacji. Szczoteczki soniczne do twarzy są alternatywą dla klasycznego mycia za pomocą samych dłoni. Wykorzystanie szczotki pozwala szybko i skutecznie oczyścić twarz, pozostawiając ją dobrze oczyszczoną.

Zalety używania sonicznych szczoteczek do twarzy

Najważniejszą funkcją którą pełnią szczotki soniczne do twarzy to dokładne usunięcie kurzu, resztek makijażu bądź innych zanieczyszczeń po całym dniu. Narzędzie podczas działania wykonuje ruchy, które równocześnie oczyszczają i masują twarz. Po takim zabiegu skóra jest odprężona i miękka w dotyku.

Obecnie dostępne szczoteczki soniczne do twarzy są kompaktowe, dzięki czemu zajmują mało miejsca w domu. Niewielki rozmiar sprawdza się również podczas wyjazdu na wakacje czy na dłuższy wyjazd. Wiele szczoteczek jest wodoodpornych, dzięki czemu nie trzeba się obawiać podczas ich kontaktu z wodą.

Pielęgnacja twarzy szczoteczką soniczną

W przeciwieństwie do rąk, urządzenia posiadają znacznie większą moc. Zaczynając przygodę z nimi warto mieć to na uwadze. Pulsacyjne ruchy w połączeniu ze specjalną silikonową powierzchnią, pozwalają na dokładne oczyszczanie. Poprzez siłę z jaką działają szczoteczki, może być niewskazana m.in.: do cery naczynkowej, bądź przy zapaleniu i alergiach skórnych.

W celu wykonania demakijażu za pomocą urządzenia, należy równocześnie zastosować produkt do oczyszczania twarzy. Podczas korzystania, należy delikatnie dociskać urządzenie do powierzchni skóry, aby poprzez drgania mogła skutecznie ją oczyścić. Używanie szczoteczki sonicznej do twarzy nie jest wskazane codziennie. Wszystko ze względu na dużą moc i intensywność działania.

Takie urządzenie wraz z dodatkiem kosmetyków świetnie sprawdzi się jako prezent na Walentynki dla dziewczyny na święta. 

Przejrzyj nasz szeroki asortyment, aby dowiedzieć się więcej o szczoteczkach sonicznych i odpowiednio zadbać o skórę twojej twarzy!

więcej