Filtruj
Kategorie
Nowości
Wybrani autorzy
  • więcej
Seria
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Najpopularniejsze i najlepsze komiksy

Najpopularniejsze komiksy od lat towarzyszą różnym pokoleniom. Kultowe postacie jak np. Kaczor Donald, Garfield czy Smerfy są częścią życia dorastających dzieci, z kolei dla dorosłych są miłym powrotem do dzieciństwa. Najlepsze komiksy to te, do których zawsze chętnie się wraca.

Bestsellerowe komiksy dla najmłodszych i młodzieży

Przygody Kaczora Donalda to już klasyka gatunku komiksów dla dzieci. W naszym asortymencie dostępne są całe tomy jego przygód. Fani mogą uzupełnią swoją kolekcję również o egzemplarze komiksów z poszczególnych lat. Kolekcjonerzy tytułów poświęconych Smerfom czy Asteriksowi i Obeliksowi również znajdą coś dla siebie.

Najlepiej sprzedające się komiksy to zbiór różnorodnych tytułów. Można znaleźć m.in: tytuły z serii “Muminki’ autorstwa Tove Jansson czy “Kajko i Kokosz” Janusza Christy. Aktywne włączenie się w czytanie komiksów jest ciekawym sposobem na wspólne spędzanie czasu rodziców z dzieckiem. 

Komiksy dla młodzieży i dorosłych

W naszym asortymencie znajduje się również wiele pozycji dla nastolatków i dorosłych. Dostępne są komiksy bestsellery zarówno od Marvela, DC Comics, jak i szeregu innych wydawców. W szczególności młodzi będzie zainteresowana przygodami Batmana, Spidermana lub innych superbohaterów. Są to postacie, które z biegiem czasu zmieniały swoje oblicze, jak i swój charakter zmieniała cała fabuła. Od prostych historii po wielowątkową fabułę, w którą wpleciono wątki psychologiczne oraz skomplikowane relacje emocjonalne.

Będąc już dorosłym człowiekiem, również można odnaleźć coś dla siebie. Najlepiej sprzedające się komiksy w tej kategorii wiekowej to m.in. seria z uniwersum Wiedźmina

Sprawdź nasz asortyment, aby odnaleźć bestsellerowe komiksy, które zagoszczą na stałe w biblioteczce.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego