Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Stan produktu
Nowości
Format
Autor
  • więcej
Seria
  • więcej
Język
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Ebooki kryminały, sensacyjne i thrillery

Trzymające w napięciu opowieści, perypetie, których rozwój śledzi się wstrzymując oddech, innymi słowy — ebooki kryminalne. W naszej księgarni znajdują się najpopularniejsze, współczesne thrillery, jak i klasyki, od których trudno się oderwać.

Najpopularniejsi polscy autorzy kryminałów

W ofercie sklepu dostępne są, cieszące się największą popularnością ebooki. Remigiusz Mróz, Paulina Świst czy Katarzyna Bonda, to tylko niektórzy autorzy książek znajdujących się w naszej szerokiej ofercie. Ebooki sensacyjne, których akcja zazwyczaj toczy się w Polsce, pozwalają rodzimym czytelnikom poznać historie osadzone w realiach naszego kraju. Rodzimi autorzy to często laureaci wielu literackich konkursów - dlatego warto sięgać po ich twórczość.

Książka nie zawsze może zmieścić się w podręcznej torbie lub walizce, dlatego znacznie bardziej wygodną formą literatury są ebooki. Praktyczną i ekologiczną alternatywą dla zakupu tych pozycji w wersji papierowej są ebooki. Kryminały to często obszerne książki, dlatego warto przemyśleć ich zakup w wersji elektronicznej.

Ebooki thrillery — autorzy zagraniczni

Elektroniczna kolekcja książek w naszym sklepie zawiera również zagraniczne ebooki. Harlan Coben to znany, amerykański pisarz, który w 2001 roku opublikował światowy bestseller Nie mów nikomu. Oprócz jego książek na naszej stronie dostępne są również brytyjskie ebooki. Lee Child zasłynął z cyklu powieści sensacyjnych. Książki pisarza również znajdują w naszej ofercie, podobnie jak ebooki B.A. Paris, brytyjskiej autorki, której książka Za zamkniętymi drzwiami sprzedała się w nakładzie 500 000 egzemplarzy w ciągu 3 miesięcy od publikacji.

W asortymencie naszego sklepu znajdują się również inne ebooki. Graham Masterton, Max Czornyj, Zygmunt Miłoszewski — to tylko niektórzy autorzy, których książki znajdziesz w naszym asortymencie. A jeśli masz problem z wyborem, przeczytaj nasz artykuł o tym, jaki kryminał na Święta będzie najlepszym wyborem. Dodatkowo wybierz dla siebie również jeden z naszych czytników ebooków dostępnych w naszej gamie produktowej.

więcej

Kryminalne best of

zobacz więcej
Kryminalne best of Paderborn
5/5
16,77 zł
Promocja
25,20 zł (-33%)  najniższa cena

35,91 zł (-53%)  cena regularna

Kryminalne best of Zero
3.6/5
25,20 zł
Promocja
33,60 zł (-25%)  najniższa cena

37,79 zł (-33%)  cena regularna

Kryminalne best of Dom kłamcy. Detektyw Gina Harte. Tom 4
5/5
19,80 zł
Promocja
22,00 zł (-10%)  najniższa cena

35,91 zł (-44%)  cena regularna

Kryminalne best of Jej śliczne kości. Detektyw Gina Harte. Tom 3
4.8/5
19,80 zł
Promocja
22,00 zł (-10%)  najniższa cena

35,91 zł (-44%)  cena regularna

Przeczytaj więcej o ebookach

Sprawdź więcej artykułów!

Ebooki: kryminał, sensacja, thriller - najczęściej zadawane pytania