Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Kolor
Typ urządzenia
Programy automatyczne
  • więcej
Funkcje urządzenia
  • więcej
Rodzaj kawy
Pojemność zbiornika na wodę
  • więcej
Komunikacja urządzenia
Moc urządzenia
  • więcej
Ciśnienie w barach
Zabezpieczenia
Dodatkowe informacje

Ekspresy kapsułkowe

Ekspresy kapsułkowe to proste w obsłudze urządzenia, dzięki którym można w krótkim czasie przygotować świeżą, smaczną i aromatyczną kawę. W naszym asortymencie znajduje się tego rodzaju sprzęt wielu popularnych marek, w tym Nespresso, Tchibo, De’Longhi, Nescafe Dolce Gusto, Optimum, Philips, Krups czy Bosch.

Jak działa ekspres kapsułkowy?

Aby zrobić kawę w takim ekspresie, należy umieścić w pojemniku kapsułkę otoczoną cienką aluminiową warstwą. Po naciśnięciu przycisku uruchamiającego ekspres dochodzi do jej nakłucia i przerwania pod wpływem ciśnienia. Następnie przez kapsułkę przepływa gorąca woda, a uzyskany napój wpływa prosto do kubka czy filiżanki. W kapsułce znajduje się filtr, który zapobiega przedostawaniu się fusów do kawy. Najczęściej producenci dodają do ekspresu zestaw kapsułek.

Ekspres kapsułkowy pozwala parzyć kawy o różnym smaku, kolorze, mocy i aromacie. Można przy jego użyciu zaparzyć m.in. klasyczne espresso, caffe lungo, ristretto, latte macchiato, grande, cappuccino czy czarną kawę. Urządzenie umożliwia również przygotowanie innych napojów, np. herbaty, czekolady na gorąco czy kakao. Możliwe jest ponadto sporządzanie zimnych napojów.

Wielofunkcyjne ekspresy kapsułkowe

Ekspresy na kapsułki z naszej oferty są wyposażone w wiele przydatnych funkcji. Wygodną obsługę tego typu urządzeń zapewnia panel dotykowy.

Można także znaleźć urządzenia z systemem automatycznego czyszczenia i odkamieniania, co pozwala przedłużyć żywotność sprzętu. W wielu ekspresach dostępna jest także funkcja szybkiego startu, czujnik poziomu wody, blokada kapania czy regulacja mocy kawy. Asortyment obejmuje również ekspresy do kawy na kapsułki ze spieniaczem mleka.

Niektórzy producenci oferują energooszczędne ekspresy kapsułkowe. Zwykle można w nich znaleźć funkcję automatycznego wyłączania urządzenia po określonym czasie bezczynności czy przechodzenia w stan czuwania po zakończeniu parzenia.

Porównaj ekspresy kapsułkowe z naszego asortymentu i znajdź urządzenie, dzięki któremu w kilka chwil przygotujesz swoją ulubioną kawę.

więcej