Zarezerwuj i odbierz w sklepie już za 2 godziny!

Zakupy w Empiku nigdy nie były tak proste! Pobierz aplikację na urządzenia z systemem iOS lub Android i łatwo przeglądaj setki tysięcy książek, płyt, filmów, zabawek i innych produktów w naszym sklepie online

W aplikacji Empik będziesz mógł błyskawicznie logować się, przeglądać i kupować, a także rezerwować produkty do odbioru w salonie - dzięki tej usłudze zakupy będą czekały na Ciebie w salonie już dwie godziny po złożeniu rezerwacji! Poinformujemy Cię również o promocjach na wybrane i dopasowane do Ciebie produkty!

Skorzystaj z profitów, jakie daje Ci aplikacja EMPIK!

Pobierz aplikację:

Zarezerwuj i odbierz w sklepie już za 2 godziny!

Zamów online - odbierz w salonie. Czego Ci brakuje? Książek, muzyki, filmów, gier, zabawek, elektroniki?

Wejdź na www.empik.com, zarezerwuj produkty z asortymentu wybranego salonu i odbierz je w sklepie już za 2 godziny!

1. Rezerwacja

Produkt będzie czekał na Ciebie już od momentu potwierdzenia rezerwacji mailem lub SMS. Bierzemy go pod szczególną opiekę aż do końca następnego dnia roboczego i pilnujemy, żeby nikt nie wykupił go przed Tobą! Sprawdź czy produkt jest dostępny w wybranym przez Ciebie salonie i zarezerwuj! Usługa rezerwacji jest bezpłatna.

2. Wygodny wybór

Spieszysz się i nie masz czasu na szukanie produktu na półkach? Książkę, płytę z muzyką, filmem, multimedia czy zabawki możesz zarezerwować i już po dwóch godzinach odebrać w Punkcie Info wybranego salonu. Z kolei, jeżeli rezerwacji dokonujesz w dzień wolny od pracy, to wybrany produkt będzie oczekiwał na odbiór w najbliższy dzień roboczy, około dwie godziny po otwarciu salonu. Prawda, że wygodne?

3. Gwarancja ceny

Maksymalna cena, jaką zapłacisz to ta widoczna w momencie rezerwacji. I ani grosza więcej! Jeśli jednak cena w salonie będzie niższa… to masz szczęście, bo przy odbiorze zapłacisz odpowiednio mniej. Pamiętaj: z usługą Empik Premium uzyskujesz rabat 15% na książki, muzykę, filmy, zabawki i wiele innych produktów.

4. Brzmi ciekawie?

Już dziś odkryj wygodę rezerwacji produktów w salonach Empik! Wystarczą trzy kroki, abyś szybko i wygodnie mógł cieszyć się swoim zakupem.

1. Wybierz produkt który chcesz kupić
2. Zarezerwuj go w wybranym salonie
3. Poczekaj na informację o realizacji zamówienia - otrzymasz SMS z informacją o możliwości odbioru rezerwacji
Zapraszamy!

*Usługa nie obejmuje produktów będących w przedsprzedaży.