Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Ocena produktu
Sprzedawca
Czas trwania
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Lektor
  • więcej
Seria
  • więcej
Wydawca
  • więcej

Audiobooki historyczne

Audiobooki historyczne to ciekawa propozycja szczególnie dla pasjonatów historii, którzy lubią odkrywać fakty z dziejów Polski oraz świata. W naszej ofercie można wybierać spośród wielu bestsellerowych pozycji, m.in. autorstwa Adama Leszczyńskiego, Łukasza Maziewskiego, Zbigniewa Flisowskiego, Pawła Jasienicy, Iwony Kienzler, Niny Majewskiej-Brown czy Navala.

Historia widziana oczami wyobraźni

Dostępne w naszej ofercie audiobooki to książki czytane przez zawodowych lektorów lub aktorów. Ponadto w naszym asortymencie można znaleźć również pozycje z dodatkowymi efektami dźwiękowymi, dzięki którym możliwe jest jeszcze lepsze wczucie się klimat prezentowanej epoki, czy omawianych wydarzeń.

Historyczne audioksiążki z naszej oferty obfitują w ciekawostki, anegdoty i zaskakujące odkrycia. Proponujemy zarówno powieści historyczne, pamiętniki, biografie, autobiografie, jak i opracowania popularnonaukowe.

Historia Polski – audiobooki pomagające odkryć narodową tożsamość

Audiobooki historyczne pozwalają słuchaczowi zapoznać się z historią Polski. Dzięki nim można dowiedzieć się, jak żyli pierwsi władcy naszego państwa, jak polskie wojska walczyły z armiami wrogów czy jaka była droga naszego kraju do odzyskania niepodległości. Ponadto audiobooki historyczne ukazują także przebieg poszczególnych walk na froncie. Prezentują również ciekawostki z życia prywatnego znanych dowódców, bohaterskie czyny żołnierzy, stosowane uzbrojenie czy taktykę wojenną.

Znajdź audiobook o historii, którego tematyka najlepiej wpisuje się w twoje zainteresowania. Przekonaj się, że słuchanie książek może być równie ciekawe i inspirujące jak ich czytanie.

więcej

Przeczytaj więcej o audiobookach

Sprawdź więcej artykułów!