Strój na WF

Buty Nike na WF

zobacz wszystkie
Buty Nike na WF Buty Młodzieżowe Sportowe Nike Air Force 1 Le Gs Dh2920 001 R-38 Nike
5/5
377,00 zł
Promocja
378,00 zł  najniższa cena

499,00 zł  cena regularna

Buty Nike na WF Saszetka Nike Sportswear Essentials Mała Czarna Nike
4.8/5
135,45 zł
Promocja
124,95 zł  najniższa cena

149,00 zł  cena regularna

Buty Nike na WF Buty Nike Dunk Low "Grey Fog" Szare Białe 44EU Nike
5/5
799,99 zł
Promocja
839,99 zł  najniższa cena

839,99 zł  cena regularna

Buty Nike na WF Nike, Buty sportowe męskie SB Pogo Plus, DR9114-500, Ciemny fiolet, Rozmiar 42 Nike
5/5
204,99 zł
Promocja
227,99 zł (-10%)  najniższa cena

291,99 zł (-29%)  cena regularna

Zobacz więcej artykułów na temat stroju na WF

Wszystkie artykuły

Strój na WF

Zajęcia z wychowania fizycznego, jak każdy inny szkolny przedmiot, wymuszają odpowiednie przygotowanie się do lekcji. Jednak w odróżnieniu od pozostałych zajęć dydaktycznych, nie są tu wymagane książki czy zeszyty, ale wygodny strój na WF, który ma być nie tylko komfortowy i funkcjonalny, ale również schludny oraz dostosowany do uprawianej aktywności czy formy ćwiczeń. Wbrew pozorom, zakup takiej odzieży nie jest prosty. Poza czynnikami mającymi decydujący wpływ na wygodę czy bezpieczeństwo podczas użytkowania, dokonując wyboru, należy również uwzględnić wymagania, jakie w tym zakresie stawia przed uczniami szkoła.

Strój na WF – na co zwrócić uwagę?

Strój na WF to dość ogólne pojęcie, stosowane zazwyczaj w celu określenia rodzaju odzieży, z jakiej korzysta się na lekcjach z wychowania fizycznego. Najczęściej jest to koszulka koloru białego, krótkie sportowe spodenki i w zależności od płci, spodnie dresowe lub legginsy. Uzupełnienie ubioru stanowi lekkie sportowe obuwie, które z założenia powinno zapewnić optymalną przyczepność zarówno podczas ćwiczeń wykonywanych na sali gimnastycznej, jak i na murawie szkolnego boiska. 

Decydując się na wybór konkretnego typu produktu, należy pamiętać, że wszystkie stroje na WF zazwyczaj powinny być dobrane zgodnie z sugestiami dyrektora szkoły lub nauczyciela prowadzącego zajęcia. W przeciwnym razie może się okazać, że w nieregulaminowym stroju uczniowie nie będą mogli uczestniczyć w lekcjach.

W zależności od realizowanego programu zajęć może się okazać, że poza standardowym strojem na WF, zajdzie konieczność nabycia elementów odzieży przeznaczonej do uprawniania określonej dyscypliny sportu. Wówczas, podczas zakupów, należy również uwzględnić wytyczne szkoły, jak też specyfikę danego sportu. 

Niezależnie jednak od tego, podejmując decyzję o zakupie stroju na WF, warto zadbać o to, aby zarówno odzież, jak i obuwie wykonane były z dobrej jakości, lekkich i przewiewnych materiałów, które zapewniając pełną swobodę podczas użytkowania, nie będą krępowały ruchów. Strój na WF powinien być również odpowiednio dobrany, jeśli chodzi o rozmiar. Zbyt luźne rękawy czy nogawki mogą bowiem nie tylko przeszkadzać w wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń, ale również sprawić, że ćwiczący potknie się lub zahaczy podczas trenowania. 

Jakie stroje na WF dostępne są w Empiku?

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór zarówno odzieży, jak i sportowego obuwia, które z powodzeniem może posłużyć jako baza do skompletowania stroju na WF. Dostępne w naszym asortymencie buty, koszulki, bluzy, spodnie, spodenki na WF czy legginsy różnią się od siebie nie tylko rodzajem materiału, z jakiego zostały wykonane, ale również przeznaczeniem, krojem, kolorem czy designem. Są to produkty, które w zależności od typu i modelu, doskonale sprawdzą się podczas ćwiczeń i gier zespołowych wykonywanych na parkiecie sali gimnastycznej, jak i poza nią. Dodatkowo posiadamy szereg innych produktów mogących posłużyć jako uzupełnienie każdego stroju na WF, niezależnie od wieku, płci czy rodzaju uprawianej aktywności.

Jeśli zależy ci na tym, aby twój strój na WF był wygodny i funkcjonalny, zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu. Wśród bogatego asortymentu z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

więcej