St.Majewski

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

St.Majewski

Marka St.Majewski powstała w 1889 roku w Pruszkowie, jako lokalna fabryka ołówków. Szybko jednak, firma ta, przekształciła się w jednego z największych polskich producentów artykułów szkolnych. Znak St.Majewski sygnuje także wysokiej jakości plecaki młodzieżowe i dziecięce. 

Znakomici producenci artykułów szkolnych

Rodzinna firma St.Majewski grupuje inne, równie znane marki produktów szkolnych, plastycznych i papierniczych. Kredki Bambino czy plecaki młodzieżowe St.Right to przykłady takich firm. Każde dziecko, czy to przedszkolak czy uczeń szkoły podstawowej, będzie zadowolone z walizki z kredkami Bambino – świecowymi, ołówkowymi czy innego rodzaju. To znakomite, wysokiej jakości artykuły plastyczne, które dostępne są dla Ciebie na empik.com w szerokiej gamie kolorystycznej. Różnią się one wzornictwem, które marka stale dopasowuje do zmieniających się potrzeb najmłodszych użytkowników.

Kredki Moje Bambino pozwolą Twojemu dziecku na rozwijanie pasji twórczej, a przy tym pomogą w nauce prawidłowego trzymania ołówka w dłoni, dzięki trójkątnym kształtom. Kup kompletną wyprawkę szkolną Bambino – zestaw wieloelementowy z kredkami różnego rodzaju i innymi artykułami szkolno-biurowymi, a Twoje dziecko będzie przygotowane na każdą lekcję w szkole.

Plecaki na miarę potrzeb

Podstawowym elementem wyprawki ucznia do szkoły podstawowej i średniej, a niekiedy także przedszkolaka, jest plecak lub tornister. W ofercie St.Majewski plecaki zajmują bardzo ważne miejsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci i młodzieży, firma ta stworzyła linię artykułów tekstylnych z logo St.Right. Są to plecaki i torby czy saszetki wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, inspirowane najnowszymi trendami mody. Mają ciekawy design i są trwałe – spośród wielu kolorowych propozycji na empik.com znajdź model odpowiedni dla swojego dziecka.

więcej