Salon partnerski Empik to:

Opłacalny model biznesowy

Stworzyliśmy dla Ciebie system partnerski, oparty na przejrzystych
i uczciwych zasadach

Brak wkładu własnego

Przekazujemy Ci w pełni wyposażony salon oraz ponosimy koszty jego utrzymania - nie musisz inwestować swoich oszczędności

Bezpieczeństwo

Przybliżymy Ci szczegółowo warunki współpracy przed podpisaniem umowy - odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, abyś czuł się bezpiecznie wchodząc
w biznes

Partnerskie relacje

Będziemy Cię wspierać na każdym etapie prowadzenia działalności - Nasi eksperci chętnie udzielą Ci pomocy, gdyż partnerstwo jest fundamentem naszych relacji biznesowych

Kogo szukamy?

Jeśli jesteś osobą przedsiębiorczą, odważną, masz doświadczenia zawodowe w handlu a na co dzień niesie Cię pozytywna energia i jednocześnie chcesz pracować w otoczeniu ciekawych ludzi i inspirujących produktów to szukamy właśnie Ciebie!

Jako Partner Handlowy, na podstawie umowy o współpracę, będziesz samodzielnie zarządzać podległym salonem, zbudujesz swój zespół i będziesz realizować cele biznesowe, dbając przy tym o dobrą atmosferę pracy.

Salon Empiku

Korzyści współpracy

Prowizja i premie

Otrzymujesz comiesięczną prowizję naliczaną od sprzedaży
i dodatkowe premie za realizację celów biznesowych

Samodzielność

Na podstawie umowy zawartej na czas nieokreślony, prowadząc działalność gospodarczą, to Ty zarządzasz salonem, dobierasz swój zespół oraz ustalasz swoją politykę płacową.

Możliwość rozwoju

Ty i Twoi pracownicy otrzymacie możliwość uczestniczenia w organizowanych szkoleniach oraz cyklicznych konferencjach.

Wsparcie

Otrzymasz dostęp do rozwiązań i technologii- będziesz pracować w otoczeniu nowoczesnych systemów i aplikacji, wspierających sprzedaż i jakość obsługi klienta. Zapewnimy Ci też stałe wsparcie spółki na każdym etapie prowadzenia działalności.

Automatyczny system zamówień

Otrzymasz dostęp do systemu automatycznych zamówień
i bezpośrednich dostaw. Nie musisz martwić się
o zaopatrzenie salonu.

Ogólnopolskie kampanie reklamowe

Nasze kampanie promocyjne obejmują całą sieć, podobnie jak innowacyjne i nowoczesne rozwiązania wspierające sprzedaż.

Chcesz z nami współpracować? To proste!

1

Zaaplikuj

Wybierz dogodną dla Ciebie lokalizację wśród aktualnych ofert pracy i zaaplikuj. Twoje CV jest już u nas i właśnie je analizujemy. Jeśli pasujesz do Nas, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy Cię na spotkanie w formie online.

2

Poznajmy się lepiej

Podczas procesu rekturacji, skupimy się na poznaniu Twojego doświadczenia. Przybliżymy Ci również specyfikę pracy Partnera Handlowego, oraz odpowiemy na Twoje pytania.

3

Witaj na pokładzie!

Na tym etapie otrzymasz ofertę współpracy. Po Twojej pozytywnej decyzji i podpisaniu umowy dołączysz do naszego zespołu. Nie obawiaj się pierwszych dni w Empiku – zadbamy
o Ciebie.

4

Bezpieczny początek

Pierwsze miesiące spędzisz, wdrażając się u boku doświadczonych Partnerów Handlowych i ekspertów, którzy pomogą Ci nauczyć się nowych obowiązków. Po zakończeniu wdrożenia czeka na Ciebie otwarcie własnego salonu Empik lub zarządzanie już istniejącym salonem. Trzymamy za Ciebie kciuki!

Poznaj naszych Partnerów Handlowych

Najczęściej zadawane pytania

Działamy na zasadzie współpracy partnerskiej. Nie jesteśmy franczyzą- nie wymagamy wkładu finansowego. Partner Handlowy, jako przedsiębiorca ponosi koszty zatrudnienia pracowników, prowadzenia działalności i księgowości. Otrzymujesz stałą prowizję i budżet na pracowników. Dodatkowo przyznajemy premię za realizację celów sprzedażowych i zachowanie standardów sieci Empik.

Jako Partner Handlowy, podejmujesz decyzje w zakresie rekrutacji pracowników. Jeśli będziesz potrzebować wsparcia- zawsze służymy pomocą. Samodzielnie ustalasz poziom wynagrodzeń i system premiowy, zgodnie z umową o współpracy. Za szkolenia pracowników odpowiadamy wspólnie. Zależy nam na utrzymaniu wysokich standardów obsługi i realizacji zamówień, dlatego gwarantujemy cykliczne programy szkoleniowe i rozwojowe dla Ciebie i Twoich pracowników.

Szkolenie i jego długość jest uzależnione od Twojego doświadczenia i formatu salonu. Odbywa się u Partnerów Handlowych, w salonach podobnych do tego, który będziesz prowadzić. Za czas szkolenia otrzymasz wynagrodzenie. Z reguły proces wdrożeniowy trwa od jednego do trzech miesięcy.

Za lokalizację, zaopatrzenie, umeblowanie salonu, materiały marketingowe, wsparcie techniczne i logistykę odpowiadamy My. Twoją rolą będzie zarządzanie salonem i pracownikami, zgodnie z przyjętymi standardami sieci i obowiązującym prawem.

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

[email protected]

Adres Spółki

Siedziba Zarządu Spółki Empik S.A.
Marszałkowska 104/122
00-017 Warszawa

Znajdź najbliższy salon
Przejdź do mapki

Nasze aplikacje i sklepy online