Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
Język
Autor
  • więcej
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki dla dzieci 0-2 latka

Zobacz popularne książki dla najmłodszych dzieci:

Rodzice mogą w dużym stopniu wpływać na rozwój swojej pociechy. Jeśli sam masz dziecko lub opiekujesz się maluchem, sięgnij po najlepsze książki dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat, jakie znajdziesz u nas. To starannie wybrane pozycje – najciekawsze książki aktywizujące, rozwijające zmysły dziecka, jak i książki edukacyjne, przeznaczone dla najmłodszych czytelników. Dzięki nim już od najwcześniejszego dzieciństwa możesz wprowadzać dziecko w literacki świat i zaszczepić w nim miłość do książek. Książeczki dla małych dzieci są kolorowe, ciekawe, pięknie ilustrowane, a wszystko po to, by były atrakcyjne dla najmłodszych, budziły ich kreatywność i spostrzegawczość. Z czasem możesz z ich pomocą rozwijać umiejętność czytania i pisania swojej pociechy.

Będą to świetne prezenty dla niemowląt na różne okazje.

Jakie książeczki dla niemowląt wybrać?

Chcesz kupić odpowiednie książki dla niemowląt? Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje godne uwagi. Dzieci dla zdrowego, harmonijnego rozwoju potrzebują bodźców wzrokowych. W przypadku niemowląt bardzo dobrze sprawdzą się kontrastowe obrazki i książki do kąpieli i zabawy, wykonane z trwałych materiałów. Z czasem do Waszej domowej biblioteczki mogą dołączć inne książeczki dla maluszków, np. opowiadające piękne bajki.

Jakie książki dla dwulatka?

Kolejną szeroką grupę książek stanowią bajki dla dzieci, opowiadania i zabawne wiersze, na przykład klasyczne książki Brzechwy. Małym miłośnikom literatury oferujemy popularną serię Pucio autorki Marty Galewskiej-Kustry, jak i aktywizujące książeczki dla dzieci CzuCzu.

Kiedy już dziecko samo zaczyna wertować kartki przeznaczonych dla niego lektur, warto kupić książki z serii Akademia Mądrego Dziecka lub z serii Kicia Kocia. To tylko jedne z licznych naszych propozycji książek dla dzieci do dwóch lat. Z pomocą rodzica lub opiekuna pociechy mogą poznawać ciekawe historie z ulubionymi bohaterami literackimi w roli głównej. Oprócz publikacji w języku polskim, mamy także książki dla dzieci w języku ukraińskim.

Jakie wybrać bajki dla dzieci 0-2?

Co charakteryzuje dobre książki dla dzieci? Jakie bajki zainteresują najmłodszych? Z pewnością bogato ilustrowane, które pozwalają na aktywizowanie pociechy, a więc z ruchomymi elementami, naklejkami czy też przeznaczone do malowania. Oferta tego typu tytułów jest bardzo szeroka - oprócz klasycznych, najpopularniejszych bajek i rymowanek, mamy w ofercie także wiele bardzo dobrze wydanych i interesujących nowości.

więcej

TOP – Książki dla dzieci 0-2 lata

zobacz więcej
TOP
Poznaj Bluey. Książeczki kartonowe
4 Poznaj Bluey. Książeczki kartonowe Opracowanie zbiorowe
4.9/5
23,73 zł
TOP
Starter malucha. Co widzę?
5 Starter malucha. Co widzę? Opracowanie zbiorowe
4.8/5
29,24 zł
TOP
Poznaj Bingo. Książeczki kartonowe
9 Poznaj Bingo. Książeczki kartonowe Opracowanie zbiorowe
4.7/5
24,14 zł
TOP
Rzeka. Akademia mądrego dziecka. Niesamowity spacer

Przeczytaj więcej jakie książki dla maluszka wybrać!

Zobacz więcej

Książki dla niemowląt - najczęściej zadawane pytania