Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
Nowości
Język
Autor
  • więcej
Oprawa
Polecane
Wydawca
  • więcej
Seria
  • więcej

Książki dla dzieci 0-2 latka

Rodzice mogą w dużym stopniu wpływać na rozwój swojej pociechy. Jeśli sam masz dziecko lub opiekujesz się maluchem, sięgnij po najlepsze książki dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat, jakie znajdziesz u nas. To starannie wybrane pozycje – najciekawsze książki aktywizujące, rozwijające zmysły dziecka, jak i książki edukacyjne, przeznaczone dla najmłodszych czytelników. Dzięki nim już od najwcześniejszego dzieciństwa możesz wprowadzać dziecko w literacki świat i zaszczepić w nim miłość do książek. Książeczki dla małych dzieci są kolorowe, ciekawe, pięknie ilustrowane, a wszystko po to, by były atrakcyjne dla najmłodszych, budziły ich kreatywność i spostrzegawczość. Z czasem możesz z ich pomocą rozwijać umiejętność czytania i pisania swojej pociechy.

Jakie książeczki dla niemowląt wybrać?

Chcesz kupić odpowiednie książki dla niemowląt? Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje godne uwagi. Dzieci dla zdrowego, harmonijnego rozwoju potrzebują bodźców wzrokowych. W przypadku niemowląt bardzo dobrze sprawdzą się kontrastowe obrazki i książki do kąpieli i zabawy, wykonane z trwałych materiałów. Z czasem do Waszej domowej biblioteczki mogą dołączć inne książeczki dla maluszków, np. opowiadające piękne bajki.

Jakie książki dla dwulatka?

Kolejną szeroką grupę książek stanowią bajki dla dzieci, opowiadania i zabawne wiersze, na przykład klasyczne książki Brzechwy. Małym miłośnikom literatury oferujemy popularną serię Pucio autorki Marty Galewskiej-Kustry, jak i aktywizujące książeczki dla dzieci CzuCzu.

Kiedy już dziecko samo zaczyna wertować kartki przeznaczonych dla niego lektur, warto kupić książki z serii Akademia Mądrego Dziecka lub z serii Kicia Kocia. To tylko jedne z licznych naszych propozycji książek dla dzieci do dwóch lat. Z pomocą rodzica lub opiekuna pociechy mogą poznawać ciekawe historie z ulubionymi bohaterami literackimi w roli głównej. Oprócz publikacji w języku polskim, mamy także książki dla dzieci w języku ukraińskim.

Jakie wybrać bajki dla dzieci 0-2?

Co charakteryzuje dobre książki dla dzieci? Jakie bajki zainteresują najmłodszych? Z pewnością bogato ilustrowane, które pozwalają na aktywizowanie pociechy, a więc z ruchomymi elementami, naklejkami czy też przeznaczone do malowania. Oferta tego typu tytułów jest bardzo szeroka - oprócz klasycznych, najpopularniejszych bajek i rymowanek, mamy w ofercie także wiele bardzo dobrze wydanych i interesujących nowości.

więcej

TOP – Książki dla dzieci 0-2 lata

zobacz więcej
TOP
Pucio u lekarza
TOP
Co robi Pucio?
TOP
CzuCzu. Układam połówki Zwierzątka
4 CzuCzu. Układam połówki Zwierzątka Opracowanie zbiorowe
4.9/5
13,00 zł
19,90 zł
TOP
CzuCzu. Puzzle do pary. Zwierzątka na wsi
12 CzuCzu. Puzzle do pary. Zwierzątka na wsi Opracowanie zbiorowe
5/5
24,53 zł
39,90 zł
TOP
CzuCzu. Starter malucha. Co widzę?
13 CzuCzu. Starter malucha. Co widzę? Opracowanie zbiorowe
4.8/5
35,90 zł
44,90 zł
TOP
CzuCzu. Układam połówki. Buzie
16 CzuCzu. Układam połówki. Buzie Opracowanie zbiorowe
4.9/5
13,00 zł
19,90 zł
TOP
CzuCzu. Odkrywam kształty
19 CzuCzu. Odkrywam kształty Opracowanie zbiorowe
4.8/5
13,00 zł
19,90 zł

Przeczytaj więcej jakie książki dla maluszka wybrać!

Zobacz więcej

Książki dla niemowląt - najczęściej zadawane pytania