Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępność
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Pasuje do modelu
  • więcej
Wielkość ekranu
  • więcej
Materiał
  • więcej
Funkcje zasilaczy
  • więcej
Rodzaj ogniw
Pojemność akumulatora
  • więcej

Akcesoria do laptopów

W kategorii tej znajdują się różnego typu akcesoria do laptopów, w tym torty, pokrowce i plecaki, baterie, ładowarki, zasilacze, stacje dokujące czy zabezpieczenia. Są to produkty wielu znanych marek, w tym SamsoniteHP, Lenovo, Acer, Green Cell, Mitsu, Qoltec, Targus, Rivacase, Dicota czy Kemer.

Torby, plecaki i pokrowce do laptopów

Nasz asortyment obejmuje akcesoria do laptopa, dzięki którym można przenosić urządzenie bez obaw o ryzyko jego uszkodzenia czy zarysowania. Do wyboru są produkty wykonane z różnych materiałów, w tym naturalnej lub ekologicznej skóry, nylonu, neoprenu, poliuretanu, bawełny, yersey, filcu czy poliwęglanu. W ofercie znajdują się pokrowce, plecaki i torby do laptopów o różnej wielkości ekranu.

Torba czy plecak do laptopa powinien mieć odpowiednie zabezpieczenia przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi, np. miękką piankę czy wyściółkę. Ważne są także wygodne pasy z możliwością regulacji oraz zapinane na suwak komory i kieszenie, umożliwiające transport akcesoriów biurowych, telefonu, portfela czy książek.

Baterie, ładowarki i zasilacze do laptopów

W naszej ofercie znajdują się pojemne baterie do laptopów, które pozwalają długo pracować na jednym naładowaniu i cechują się wieloletnią żywotnością. Można także wybierać spośród wielu zasilaczy – zarówno uniwersalnych, jak i pasujących do konkretnych modeli laptopów. Zasilacz do laptopa może mieć różne zabezpieczenia, np. przeciwzwarciowe, przeciwprzeciążeniowe, termiczne czy zapobiegające przeładowaniu. Kategoria ta obejmuje również ładowarki, pozwalające szybko uzupełnić energię w akumulatorze.

Części do laptopów

Do wyboru są także różnego typu części do laptopów, m.in. wentylatory, zaślepki, pamięć RAM, wtyczki, gniazda, ramki matrycy, klawiatury zastępcze, myszki, głośniki czy taśmy. Inne akcesoria do laptopów to zabezpieczenia w formie linek, podstaw chłodzących czy obudów i kieszeni na dysk twardy oraz napęd optyczny.

Stacje dokujące

Pośród akcesoriów do laptopa znajdują się adaptery z licznymi wejściami i wyjściami, np. USB, SD/Micro SD, Audio, HDMI, VGA, RJ-45 czy DVI. Dzięki ich zastosowaniu można znacznie zwiększyć możliwości laptopów, poprzez podłączenie do nich wielu urządzeń peryferyjnych.

Szkła i folie ochronne do ekranów

Aby zabezpieczyć ekran laptopa przed uszkodzeniami, zarysowaniami i zanieczyszczeniami, warto użyć folii lub szkła ochronnego – hartowanego czy hybrydowego. Istotne jest, aby tego typu akcesoria do laptopów nie zmniejszały przejrzystości ekranu i były łatwe w montażu.

Sprawdź, jak wiele akcesoriów do laptopów znajduje się w naszym asortymencie i wybierz spośród nich produkt odpowiedni do twojego urządzenia.

więcej