Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Nośnik
Producent
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Wyposażenie
  • więcej
Kolor 1
Sponsorowane
KONTROLER DO PS4 PAD DOUBLESCHOCK WIBRACJE NOWY
KONTROLER DO PS4 PAD DOUBLESCHOCK WIBRACJE NOWY 119,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: icomi Finansujący reklamę: icomi
Bezprzewodowy Kontroler Pad Do Ps4 Czarny
Bezprzewodowy Kontroler Pad Do Ps4 Czarny 119,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: SO-FUN Finansujący reklamę: SO-FUN
Pad do ps4 playstation 4 pro slim kontroler bezprzewodowy czarny
Pad do ps4 playstation 4 pro slim kontroler bezprzewodowy czarny 119,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: SO-FUN Finansujący reklamę: SO-FUN

Pady do PlayStation 4

Sony DualShock jest dla wielu graczy synonimem komfortu grania. Japońska marka rozwijała swój kontroler od pierwszej generacji PlayStation. W naszym asortymencie znajdują się oficjalne pady do PS4 oraz ciekawe zamienniki.

Oryginalny kontroler do PS4

Sony DualShock 4 jest oficjalnym padem do PS4. Wygląd kontrolera i ułożenie przycisków oraz gałek są bezpośrednio inspirowane pierwszymi padami z PSX. Sam design kolejnych kontrolerów marki jest po części znakiem rozpoznawalnym PlayStation.

Z czasem pad do PS4 został rozbudowany do wersji DualShock 4 v2. Producent wyposażył kontroler m.in. w bardziej precyzyjne drążki. Oprócz tego pad posiada czujniki ruchu, wbudowany głośnik i panel ze sterowaniem dotykowym. Jedną z cech charakterystycznych jest podświetlenie przypisywane do zalogowanego gracza. Szczególnym typem kontrolerów są tzw. różdżki PS Move przeznaczone do wykorzystania w grach ruchowych. Cechują się podświetlaną kulą na rękojeści, która pozwala kamerom konsoli sczytywać pozycję gracza.

Zamienniki padów do PS4

Na rynku znajdują się również nieoficjalne pady do PS4. Część producentów tworzy kontrolery na licencji Sony, co owocuje m.in. ich oficjalnym wsparciem przez konsolę i gry. Inne marki tworzą samodzielnie pady, które można podłączyć do PlayStation 4 bezprzewodowo lub przewodowo.

Wybierając kontroler należy zwrócić uwagę na jego wyposażenie i układ przycisków. Brak pewnych rozwiązań może zaowocować niekompatybilnością ze sterowaniem konkretnych gier. Niemniej gracze mają bogaty wybór kontrolerów pozwalających odzwierciedlać styl i upodobania użytkownika. Wśród kontrolerów do PS4 można znaleźć także specjalistyczne kierownice przeznaczone do ogrywania symulatorów wyścigowych. Wśród takich akcesoriów znajdują się zarówno modele dla młodych amatorów, jak i miłośników samochodowej symulacji. Ciekawym rozwiązaniem są małe klawiatury do PS4, które m.in. można podpiąć do pada i tym samym zwiększyć komfort obsługi różnych aplikacji.

Przejrzyj pady do PS4 i wybierz kontrolery zapewniające komfortową rozgrywkę.

więcej