Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Materiał
  • więcej
Kolor
Płeć
  • więcej
Układ portfela
  • więcej
Zapięcie portfela
  • więcej

Portfele

Portfel to nie tylko przydatne każdego dnia akcesorium, ale także modny gadżet, który często pozwala wyrazić siebie i podkreślić indywidualny styl. Z tego względu w naszej ofercie znajdziesz portfele męskie i damskie, skierowane do różnych grup wiekowych i wykonane z wielu różnych rodzajów materiałów. Proponujemy modele w pełnej gamie kolorystycznej, o różnych kształtach i rozmiarach, począwszy od małych portmonetek, przez poręczne, młodzieżowe portfele sportowe aż po duże portfele damskie i męskie. Nie mogło tu także zabraknąć specjalnych modeli podróżnych oraz portfeli RFID, tj. wyposażonych w system ochrony kart płatniczych.

Eleganckie portfele skórzane

W naszej ofercie dużo miejsca zajmują klasyczne portfele skórzane damskie oraz męskie, wykonane ze skóry w różnych kolorach, począwszy od najbardziej klasycznych czerni, przez czerwienie i róże, aż po chętnie wykorzystywane w męskiej galanterii brązy i granaty. Wśród nich znajdują się zarówno małe portfele, idealnie nadające się do przechowywania kart, dokumentów jak i podręcznej gotówki. Nie brakuje tu także portfeli dużych, typowo kobiecych tzw. kopertówek, zamykanych na zatrzask lub suwak. Poza modelami wykonanymi z klasycznej, gładkiej skóry, znajdziesz tu także te z połyskiem lub przykuwającą oko, oryginalną fakturą. Nasza propozycja modeli eleganckich zawiera m.in. portfele Betlewski, Ochnik, Pierre Cardin, Puccini oraz portfele Wittchen.

Portfele dla dzieci i młodzieży

Nasza propozycja to także wiele różnych modeli portfeli dla dzieci, takich jak portmonetki w kształcie zwierzątek lub kolorowe, małe portfele ozdobione grafikami z ulubionych dziecięcych filmów i seriali. Segment modeli dla młodzieży reprezentowany jest przede wszystkim przez poręczne, wygodne portfele sportowe, takich producentów jak Nike czy Adidas oraz przez całą gamę portfeli z symbolami i grafikami charakterystycznymi dla współczesnej popkultury, filmów, seriali, gier komputerowych czy mangi.

 

Sprawdź naszą ofertę portfeli i wybierz z niej model najlepszy dla ciebie lub bliskiej osoby, którą zechcesz nim obdarować - proponowane modele świetnie sprawdzą się np. jako upominek na Dzień Mamy.

więcej

Przeczytaj więcej o portfelach

Sprawdź więcej artykułów!