Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Wybrani autorzy
  • więcej
Język wydania
Seria
  • więcej
Cena

Zapowiedzi książkowe

W dziale zapowiedzi książek znajdziesz wyczekiwane przez czytelników, jak i zupełnie niespodziewane premiery powieści, biografii, zbiorów opowiadań i cyklów napisanych przez znanych autorów i debiutantów. Możesz poszerzać swoje horyzonty literackie, poznając zapowiedzi książek na empik.com. Gwarantujemy, że pod tym względem naprawdę masz na co czekać, ponieważ zapowiedzi książek 2020 przedstawiają się bardzo interesująco. Niezależnie więc od tego, czy jesteś fanem biografii, thrillerów, kryminałów czy romansów, książki zapowiedzi na empik.com spełnią Twoje indywidualne oczekiwania, ponieważ  zapewniamy szeroki wybór różnego rodzaju pozycji.

Książki zapowiedzi

Na jakie premiery książkowe na empik.com warto czekać? Dowiedz się tego z naszych zapowiedzi książek. Empik zaoferuje Ci szeroki wybór zapowiedzi książek historycznych, do których zaliczyć możemy: „Krucjaty. Wojna o Ziemię Świętą” Thomasa Asbridge’a, „Świat piratów. Historia najgroźniejszych morskich rabusiów” Angusa Constama, „Czerwony książę” Timothy`ego Snydera czy też „Grunwald 1410” Jana Wróbla, a to tylko niektóre zapowiedzi książek 2020 z działu literatura historyczna.

Być może z niecierpliwością czekasz na najnowszy kryminał Camilli Lackberg „Srebrne skrzydła” lub chciałbyś zapoznać się z inną pozycją, jaką znajdziesz w naszych zapowiedziach – „Cyberpunk 2077. Jedyna oficjalna książka o świecie gry Cyberpunk 2077” Marcina Batyldy. Zapowiedzi książek 2020 obejmują też najnowszą powieść Remigiusza Mroza „Osiedle RZNiW” czy „Pokorę” Szczepana Twardocha. Mamy dla Ciebie wiele ciekawych zapowiedzi książek w Empiku – czytaj poradniki, lektury dla dzieci i młodzieży czy książki edukacyjne. Wybieraj, jakie książki chcesz kupić w przyszłości, a my powiemy Ci, kiedy pojawią się one w sprzedaży.

więcej

Podobne do ostatnio oglądanego