/ prasa

/ aktualności, polityka i społeczeństwo

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Polecane
Nowości
Seria
  • więcej
Język wydania
Częstotliwość wydania
Dostępność
Ocena
Cena

Prasa społeczno-polityczna

W naszym asortymencie dostępna jest szeroka oferta prasy społeczno-politycznej w postaci czasopism o charakterze informacyjnym, opiniotwórczym i publicystycznym. Wśród publikacji ukazujących się drukiem periodycznym można znaleźć polskie tygodniki społeczno-polityczne takie, jak “Newsweek Polska”, "Wprost" czy “Tygodnik Powszechny”, ale także bardziej niszowe miesięczniki odpowiadające na konkretne potrzeby czytelników. W tej kategorii dostępne są również czasopisma zagraniczne takie, jak “Time” czy „L’Espresso” omawiające aktualne wydarzenia polityczne, ekonomiczne i społeczne z innych krajów świata.

Polskie tygodniki i miesięczniki społeczno-polityczne

Do współczesnych, wysokonakładowych pism reprezentujących polską prasę polityczno-społeczną należy m.in. magazyn “Newsweek Polska” będący polską wersją amerykańskiego czasopisma “Newsweek”. Wydawany od 2001 r. przez wydawnictwo Axel Springer tygodnik gwarantuje najwyższy poziom dziennikarskiego kunsztu, dostarczając najistotniejszych i aktualnych informacji z kraju i ze świata. Na łamach “Newsweek Polska” można znaleźć m.in. ciekawe reportaże, wywiady, raporty ekonomiczne, analizy i opinie gospodarcze, a dodatkowo także teksty popularnonaukowe i artykuły o tematyce kulturalnej.

Przekrój” to polskie czasopismo społeczno-kulturalne z długoletnią tradycją, ukazujące się raz na kwartał. Przekazuje interesujące wiadomości społeczne oraz zawiera artykuły dotyczące takich dziedzin, jak: kultura, historia, polityka, architektura, sport, ekologia, moda.

Jednym z najbardziej poczytnych tygodników polityczno-społecznych wydawanych w Polsce od 1990 roku jest “Angora”. Magazyn obejmuje przedruki najciekawszych artykułów z gazet ogólnopolskich i lokalnych, a także uwzględnia wiadomości polityczne zaczerpnięte z czasopism zagranicznych. W każdym wydaniu można znaleźć szereg ciekawych materiałów redakcyjnych w postaci felietonów, wywiadów i komentarzy oraz wkładkę “Angorka” przygotowaną specjalnie dla dzieci.

Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem czasopism społeczno-politycznych i bądź na bieżąco z informacjami z kraju i ze świata.

więcej

TOP -polityka i społeczeństwo

Zobacz wszystkie
TOP
Układ Sił
1 Układ Sił  
4.9/5
39,90 zł
TOP
Znak
2 Znak  
4.7/5
26,99 zł
TOP
Gazzetta Italia
3 Gazzetta Italia  
4.8/5
14,50 zł
TOP
Replika
5 Replika  
4.8/5
12,00 zł
TOP
Biuletyn IPN
6 Biuletyn IPN  
5/5
8,00 zł
TOP
Pismo Magazyn Opinii
7 Pismo Magazyn Opinii  
4.7/5
19,99 zł
TOP
Myśl Polska
9 Myśl Polska  
4.9/5
6,50 zł
TOP
W Drodze
11 W Drodze  
4.7/5
21,00 zł
TOP
Słowo Żydowskie
12 Słowo Żydowskie  
4.6/5
6,00 zł
TOP
Zawsze Wierni
17 Zawsze Wierni  
4.8/5
22,00 zł
TOP
Warszawska Gazeta
18 Warszawska Gazeta  
3.5/5
7,90 zł
TOP
Newsweek Wydanie Specjalne
TOP
Stolica
20 Stolica  
4.1/5
19,98 zł

Podobne do ostatnio oglądanego