Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Dla kogo
Wiek
Waga dziecka
  • więcej
Kierunek jazdy
Rodzaj siedziska
Ilość kól
Rodzaj kół
Marki
  • więcej
Cena
Ocena

Wózki dziecięce

Wybór wózka dla dziecka jest nie lada wyzwaniem dla świeżo upieczonych rodziców. Różne rodzaje, modele, wzory – to wszystko może doprowadzić do bólu głowy. Jakie wózki dziecięce najlepiej wybrać?

Rodzaje wózków dla dzieci

Niezależnie od rodzaju, dobre wózki dziecięce powinny być wygodne bezpieczne i funkcjonalne. Jednym z najczęściej wybieranych modeli jest wózek wielofunkcyjny. Zazwyczaj składa się z trzech podstawowych funkcji. Można nosić dziecko w nosidełku, wozić je w gondoli lub w wersji spacerowej. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają miejsca na przechowywanie. Dziecięce wózki spacerowe to praktyczna opcja na spacery lub podróże. Dziecko ma w nich dobry widok na otoczenie, a dodatkowo można je łatwo złożyć i schować do bagażnika.

Dodatki do wózków dziecięcych

Do wózków dziecięcych dopasować można również przydatne akcesoria: moskitiery, uchwyty na kubki, osłonki na rączki i prześcieradła. 

Nosidła i chusty

Alternatywą dla tych pojazdów mogą być nosidełka oraz chusty. Są one całkowicie bezpieczne dla dziecka i zapewniają mu pełne podparcie kręgosłupa, przez co jest to bardzo wygodne rozwiązanie. W naszym asortymencie można odnaleźć nosidła znanych i cenionych marek, jak np. Little Frog, Tula i Kinderkraft.

Proponujemy produkty od znanych marek, takich jak Caretero, Chicco i wielu innych – przekonaj się o ich funkcjach, bezpieczeństwie i innych zaletach.

więcej

Pierwszy wózek

Wózki spacerowe

Akcesoria do wózków

zobacz wszystkie

Podobne do ostatnio oglądanego