Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Materiał
  • więcej
Kolor
Pojemność w litrach
  • więcej
Bagaż kabinowy
Wysokość produktu (cm)
Szerokość produktu (cm)
Głębokość produktu (cm)
Sponsorowane
Pojemna walizka na kółkach średnia z tworzywa ABS+ z uchwytem Peterson, czarny
Pojemna walizka na kółkach średnia z tworzywa ABS+ z uchwytem Peterson, czarny 159,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: PETERSON AMSTERDAM - Oficjalny Sklep Finansujący reklamę: PETERSON AMSTERDAM - Oficjalny Sklep
Duża WALIZKA TORBA PODRÓŻNA Bagaż REJESTROWANY twarda POJEMNA XXL szara
Duża WALIZKA TORBA PODRÓŻNA Bagaż REJESTROWANY twarda POJEMNA XXL szara 179,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Barrens Finansujący reklamę: Barrens
Duża WALIZKA Podróżna BAGAŻ REJESTROWANY twarda POJEMNA TORBA XXL mięta
Duża WALIZKA Podróżna BAGAŻ REJESTROWANY twarda POJEMNA TORBA XXL mięta 179,99 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: Barrens Finansujący reklamę: Barrens

Walizki

Niezależnie od miejsca docelowego każdej podróży, walizka czy torba podróżna to nieoceniona pomoc w wygodnym transporcie potrzebnych przedmiotów. Różnorodność dostępnych modeli pozwala wybrać ten dopasowany do konkretnych wymagań. Pomocne są też akcesoria do zabezpieczenia bagażu takie jak: identyfikatory bagażu czy organizery podróżne.

Różnice między walizką a torbą podróżną

W odróżnieniu od toreb, walizki podróżne mają mniejszą pojemność. Dostępne są w różnorodnym wykonaniu, w tym np. walizki twarde. Wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zapewniając jednocześnie ochronę przewożonych przedmiotów. Są przy tym lekkie.

W sytuacji, gdy należy zabrać ze sobą więcej rzeczy, znacznie lepszym rozwiązaniem będą torby podróżne. Są przede wszystkim lżejsze, głównie za sprawą wykonania z miękkich materiałów. Doskonale sprawdzą się podczas wypadu na weekend do innego miasta. Modele z przyczepionym uchwytem naramiennym umożliwiają również wygodną podróż samolotem czy pociągiem.

Dostępne warianty walizek

Małe walizki świetnie sprawdzą się na krótki wyjazd. Jako bagaż podręczny w samolocie najlepiej wziąć walizkę kabinową. Z kolei gdy należy zabrać ze sobą więcej rzeczy, jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniami, dobrym rozwiązaniem są średnie walizki.

W sytuacji gdy podróżujemy całą rodziną, warto wybrać duże walizki. Dzięki temu np. w samolocie wszystkie rzeczy są spakowane razem. Ma to też przełożenie na koszty, ponieważ należy opłacić wówczas tylko jeden bagaż. W sytuacji częstych podróży warto zaopatrzyć się w ich zestaw. 

Ciekawym rozwiązaniem są walizki dla dzieci, które sprawdzą podczas wycieczek klasowych lub rodzinnych. Modele z kółkami mogą służyć również jako tornister. W zależności od oczekiwań można znaleźć wiele ciekawych propozycji damskich czy męskich, renomowanych firm takich jak: Betlewski, Wittchen czy Wings.

Sprawdź nasz asortyment i znajdź walizkę, która spełni twoje oczekiwania i sprawi, że podróż będzie wygodniejsza!

więcej