Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria

Podręczniki do szkoły zawodowej

Szkoła zawodowa wyposaża nie tylko w kompetencje branżowe, lecz także pozwala zdobyć ogólną wiedzę w trakcie nauki przedmiotów ogólnokształcących. W naszym asortymencie można znaleźć książki do szkoły zawodowej, które są przeznaczone dla uczniów 1, 2 i 3 klasy.

Kategoria ta obejmuje podręczniki i zeszyty ćwiczeń do matematyki, języka polskiego, fizyki, chemii, matematyki, informatyki, biologii, geografii, historii, wiedzy o społeczeństwie, podstaw przedsiębiorczości, edukacji dla bezpieczeństwa, religii i języków obcych.

Czym powinny się cechować podręczniki do szkoły zawodowej?

Dzięki podręcznikom do szkoły zawodowej uczeń może poszerzyć swoją wiedzę o świecie i odnaleźć nowe pasję. Książki takie powinny uwzględniać stopniowe zwiększanie trudności, co sprzyja budowaniu wiary we własne możliwości. Często można w nich znaleźć sekcje podsumowujące, pozwalające usystematyzować wiedzę.

Tematyka niektórych książek do szkoły zawodowej nawiązuje do różnego typu sytuacji branżowych. Są one przedstawiane zarówno w podręcznikach, jak i zeszytach ćwiczeń. Uczniowie dowiadują się, w jaki sposób odkrycia naukowe mogą być wykorzystywane w różnych obszarach codziennego życia oraz gospodarki.

Książki do szkoły zawodowej – języki obce

W ofercie znajdują się zeszyty ćwiczeń i podręczniki do języków obcych, w tym angielskiego i niemieckiego. Książki do nauki języków w szkole zawodowej często zawierają specjalistyczne słownictwo i zwroty z określonych branż. Do niektórych publikacji są również dołączone nagrania audio i wideo z różnymi sytuacjami zawodowymi.

Szkoła zawodowa przygotuje do założenia własnego biznesu

Można także wybierać spośród książek do nauki podstaw przedsiębiorczości w szkole zawodowej. Dzięki zawartej w nich wiedzy uczeń może dowiedzieć się, jak założyć i prowadzić własny biznes. Pozna podstawowe informacje dotyczące finansów, rachunkowości, zatrudniania pracowników czy inwestowania w rozwój firmy.

Zapoznaj się z naszym asortymentem książek do szkoły zawodowej i wyszukaj pozycję z wybranej dziedziny wiedzy.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!