Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Język
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria

Podręczniki do szkoły zawodowej - klasa 1

W kategorii tej można znaleźć książki do klasy 1 szkoły zawodowej. Są to podręczniki i zeszyty ćwiczeń, które zawierają materiał odpowiadający podstawie programowej. Zostały one opublikowane nakładem znanych wydawnictw, w tym Wydawnictwa Nowa Era, Wydawnictwa Pedagogicznego Operon, Wydawnictwa Egis, Wydawnictwa WSiP, Wydawnictwa Jedność czy Wydawnictwa Szkolnego PWN.

Książki do nauk ścisłych dla uczniów szkoły zawodowej klasy 1

Asortyment obejmuje podręczniki i zeszyty ćwiczeń do nauk ścisłych, w tym matematyki, biologii, geografii, fizyki, chemii oraz informatyki. Są to materiały, które pomagają uczniom rozpoczynającym naukę w szkole zawodowej zrozumieć skomplikowane zjawiska i prawa przyrodnicze oraz rozwiązywać zadania o różnym stopniu trudności.

W wielu książkach do klasy 1 szkoły zawodowej można znaleźć liczne ciekawostki oraz odwołania do sytuacji branżowych. Pomaga to pobudzać zainteresowanie uczniów omawianymi zagadnieniami oraz pogłębianiem wiedzy. W podręcznikach znajdą oni również wiele przykładów zastosowania nauk ścisłych w różnych obszarach codziennego życia i biznesu.

Podręczniki do języka polskiego i historii

W kategorii tej znajdują się również książki do nauk humanistycznych, w tym języka polskiego i historii. Pozwalają one zapoznać uczniów klasy pierwszej szkoły zawodowej ze znanymi dziełami literatury, sztuki i filmu, biografiami wielkich autorów, a także różnymi formami tekstów publicystycznych.

Książki te uczą poprawnego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie. Wyposażają także w umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz interpretacji utworów literackich. Podręczniki do historii do 1 klasy szkoły zawodowej w przystępy sposób przybliżają natomiast uczniom dzieje Polski oraz świata.

Książki do języka obcego – 1 klasa szkoły branżowej

Asortyment obejmuje także zeszyty ćwiczeń i podręczniki do języków obcych, w tym angielskiego oraz niemieckiego. Niektóre pozycje zawierają specjalistyczne słownictwo i zwroty branżowe, a także wskazówki pomagające uczniom odnaleźć się na zagranicznym rynku pracy.

Zapoznaj się z naszym zbiorem książek do pierwszej klasy szkoły zawodowej i znajdź publikację z interesującej cię dziedziny.

więcej