Seria Password Reset

Filtruj
Kategorie
Wybrani autorzy
Cena
Ocena

Password Reset - podręczniki do liceum i technikum

Seria Password Reset to komplet 5 podręczników wraz zeszytami ćwiczeń przeznaczonych do nauki języka angielskiego w szkołach ponadpodstawowych. Podręczniki wydawane przez wydawnictwo Mcmillan Education dostosowane są do aktualnie obowiązującej podstawy programowej w szkołach średnich.

Password Reset obejmuje naukę języka angielskiego od poziomu podstawowego A+ do zaawansowanego poziomu C1/C2. Zestaw stanowi także doskonałe przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka angielskiego obejmując zarówno poziom podstawowy, jak i rozszerzony.

Podręczniki Password Reset B1+ ćwiczenia oraz Password Reset B2 pozwalają opanować język angielski na poziomie Intermediate. Po ukończeniu kursu uczeń potrafi już pisać, rozumieć pisany tekst oraz swobodnie komunikować się w języku angielskim. Kolejna część - Password Reset B2+ szkoli nabyte umiejętności oraz przygotowuje licealistę do nauki na poziomie C1.

Podręcznik z ćwiczeniami Password Reset

Podręczniki Password Reset zostały przygotowane z myślą o egzaminie dojrzałości. Autorzy publikacji położyli szczególny nacisk na poszerzanie słownictwa oraz znajomość pełnych zwrotów i wyrażeń obowiązujących w język angielskim. Podręczniki zawierają także różnorodne zadania, w tym zwracające uwagę na powszechne i często popełniane błędy, których należy unikać. Do podręczników dołączono dodatkowe Kompendium Gramatyczne, które umożliwia powtarzanie i utrwalanie materiału z zakresu gramatyki.

Kurs z książkami Password Reset prowadzony jest w formie Step by Step, co oznacza, że od pierwszej lekcji licealiści poznają sposoby, w jaki sposób rozwiązywać zadania maturalne z zakresu czytania, słuchania, rozumienia czytanego tekstu oraz gramatyki. Dla zaawansowanych uczniów podręczniki oferują także zadania typu Challenge, które obejmują program wykraczający poza poziom podstawy programowej.

Ćwiczenia Password Reset dostępne zarówno w wersji papierowej, jak i cyfrowej ćwiczą nabyte umiejętności, utrwalają materiał i umożliwiają samodzielną pracę w domu. W materiałach do Password Reset A2+/B1 dostępne są dodatkowe nagrania audiowizualne, które ćwiczą umiejętności społeczne uczniów oraz skutecznie wspomagają nauczanie wielopłaszczyznowe.

Sprawdź naszą ofertę książek Password Reset i wybierz podręcznik z ćwiczeniami odpowiednie do swojego poziomu znajomości języka angielskiego.

więcej

Przeczytaj więcej o podręcznikach

Dowiedz się więcej!