Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Autor
  • więcej
Wydawca
Seria

Książki i podręczniki do szkoły zawodowej - Klasa 3

W naszym sklepie można kupić aktualne podręczniki do 3 klasy szkoły branżowej, dawniej zwanej szkołą zawodową. Polecamy podręczniki do języka polskiego, matematyki, historii, geografii, biologii, fizyki, chemii i religii, przygotowanych przez wydawnictwa Nowa Era i Operon.

Podręczniki do 3 klasy szkoły branżowej 1 stopnia

Szkoły zawodowe, obecnie przemianowane na branżowe, oprócz kształcenia zawodowego nauczają przedmiotów ogólnokształcących. Podręczniki do przedmiotów ogólnych 3 klasy szkoły zawodowej są napisane w oparciu o aktualną podstawę programową MEN. Wydawnictwo Nowa Era poleca podręczniki do języka polskiego i matematyki „To się czyta. Język polski. Podręcznik 3” i „To się liczy. Matematyka. Podręcznik 3”.

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do szkoły zawodowej 3 klasa

Wydawnictwo Operon przygotowało komplet podręczników dla 3 klasy szkoły branżowej: „Język polski”, „Matematyka”, „Historia”, „Geografia”, „Biologia”, „Chemia”, „Fizyka”. Książki są uzupełnione o odpowiednie zeszyty ćwiczeń do tych przedmiotów, które ułatwiają pracę na lekcjach i praktyczne zastosowanie omawianego materiału. Dostępne są także podręczniki do religii dla 3 klas szkół zawodowych wydawnictw Jedność i Święty Wojciech.

Aktualne podręczniki dla szkół branżowych

Podręczniki do szkoły zawodowej muszą być zgodne z najnowszą podstawą programową opracowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Książki do 3 klasy szkoły branżowej dostępne w naszym sklepie spełniają te wymagania. Jednak każda szkoła może wybrać podręcznik spośród dostępnych na rynku. Przed zakupem należy sprawdzić, jakie podręczniki obowiązują w danej szkole.

Oszczędź sobie czasu i wysiłku, i kup u nas komplet podręczników do 3 klasy szkoły zawodowej! Dostarczymy je wprost pod Twoje drzwi, a Ty możesz spokojnie przygotowywać się na powrót do szkoły!

więcej