Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Twoje środki
Cena
Dostępność
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria
Sposób dostawy (oferta empik)
  • więcej

Podręczniki do szkoły zawodowej - klasa 2

W naszym asortymencie można znaleźć książki do 2 klasy szkoły zawodowej. Są to podręczniki i zeszyty ćwiczeń z różnych przedmiotów, w tym biologii, geografii, języka polskiego, matematyki, fizyki, chemii, języka niemieckiego i języka angielskiego. Treści w nich zawarte zostały zaplanowane w taki sposób, aby umożliwić zrealizowanie wymagań podstawy programowej.

Nauki ścisłe – książki do szkoły zawodowej klasa 2

Kategoria ta obejmuje książki do szkoły zawodowej, które pomagają uczniom zrozumieć skomplikowane prawa rządzące światem przyrody. W niektórych publikacjach można znaleźć propozycje eksperymentów. Ich wykonywanie pozwala zwiększyć zainteresowanie ucznia daną dyscypliną, a także motywację do nauki oraz samodzielnego poszerzania wiedzy. Książki te nieraz ukazują praktyczne sposoby wykorzystania odkryć naukowych w określonych branżach.

Przyswajanie wiedzy ułatwia także przedstawienie najważniejszych informacji za pomocą fotografii, ilustracji, diagramów, tabel czy infografik.

Książki do 2 klasy szkoły zawodowej – język polski

W naszym zbiorze nie brakuje również podręczników do języka polskiego dla uczniów klasy 2 szkoły branżowej. Są to materiały, dzięki którym uczeń może zapoznać się z popularnymi dziełami literackimi, filmowymi czy malarskimi, a także poznać biografie znanych pisarzy oraz artystów.

Książki do języka polskiego dla szkół zawodowych wyposażają uczniów w praktyczną umiejętność przygotowywania różnego rodzaju pism, w tym przydatnych w trakcie pracy zawodowej czy ułatwiających jej poszukiwanie.

Podręczniki do religii do 2 klasy szkoły zawodowej

Asortyment obejmuje także książki do nauki religii w drugiej klasie szkoły zawodowej. Wyjaśniają one w atrakcyjny dla młodego człowieka sposób, jak być chrześcijaninem w obecnych czasach. Podręczniki te przybliżają również ważne dla Kościoła postaci, m.in. papieży, świętych i błogosławionych.

Zapoznaj się z naszą ofertą książek do 2 klasy szkoły zawodowej i wyszukaj interesującej cię pozycji na podstawie przedmiotu, tytułu lub nazwiska autora.

więcej