My perspectives

Filtruj
Kategorie
Wybrani autorzy
Cena
Ocena

My Perspectives - podręczniki do liceum i technikum

Seria podręczników ‘My perspectives” wydawana przez wydawnictwo Moja Era to nowatorski kurs języka angielskiego dostosowany do podstawy programowej kształcenia ogólnego dla uczniów szkół średnich.

Kurs składa się z 5 części, które pozwalają zdobywać kolejne poziomy znajomości języka angielskiego. My Perspectives 1, 2 i 3 umożliwiają opanowanie języka od stopnia podstawowego (A2) do średniozaawansowanego (B2). Książki My Perspective 4 i 5 oferują zaawansowaną naukę i zdobycie wiedzy na poziomie zaawansowanym (C1).

Do każdego podręcznika dołączone są odpowiadające im ćwiczenia “My Perspectives”, które pomagają utrwalić informacje zawarte w książkach i ułatwiają samodzielną naukę w domu.

Nauka z My Perspective

Podręcznik My perspectives wraz z ćwiczeniami przyczynia się do rozwijania kluczowych kompetencji XXI wieku, tzw. „Life Skills”, takich jak samodzielne myślenie i poszukiwanie odpowiedzi, otwartość do zadawania pytań i umiejętność podejmowania decyzji, czy nauka korzystania z nowoczesnych technologii w procesie nabywania wiedzy.

Seria My perspectives pozwala zdobyć wszystkie umiejętności potrzebne do posługiwania się językiem angielskim, na które składa się czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie. Materiały zostały przygotowane w taki sposób, aby jak najlepiej przygotować uczniów do egzaminu maturalnego.

Książki nie tylko pomagają w nauce języka obcego, ale dodatkowo rozwijają świadomość i edukują licealistów w zakresie problemów współczesnego świata takich, jak globalizacja, rozwój cywilizacyjny czy ochrona środowiska naturalnego.

Podręczniki My perspectives powstały we współpracy z National Geographic, dzięki czemu zawierają doskonałe zdjęcia z różnych kategorii, które stanowią świetne pole wyjściowe do dyskusji.

My perspective - dodatkowe pomoce dydaktyczne

Pakiet zawiera praktyczne prezentacje TED Talks stworzone na bazie autentycznych wystąpień publicznych mówców TEDx, którzy poruszają istotne i aktualne tematy współczesnego świata. Wartościowym dodatkiem serii My Perspectives Moja Era są także lekcje Starter, które pomagają wyrównać poziom wiedzy początkowej uczniów. 

Zapoznaj się z kompletną ofertą podręczników i zeszytów ćwiczeń z serii “My perspectives” i rozpocznij skuteczną naukę języka angielskiego.

więcej

Przeczytaj więcej o podręcznikach

Dowiedz się więcej!