Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Wysyłka
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Seria
  • więcej
Bohater
  • więcej
Wyczyść filtry

Marka: lego usuń

Przedział wiekowy: 5-7 lat usuń

Sponsorowane
Edukacyjne Klocki Konstrukcyjne 90 Elementów Zestaw  U244
Edukacyjne Klocki Konstrukcyjne 90 Elementów Zestaw U244 68,04 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: elektrostator Finansujący reklamę: elektrostator
Joueco, drewniana rakieta wieża The Wildies Family
Joueco, drewniana rakieta wieża The Wildies Family 69,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: macoco Finansujący reklamę: macoco
Książeczka magnetyczna układanka Pojazdy książka magnetyczna puzzle dla najmłodszych
Książeczka magnetyczna układanka Pojazdy książka magnetyczna puzzle dla najmłodszych 89,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: wZbijanego Finansujący reklamę: wZbijanego

Klocki Lego dla 5-, 6-, i 7-latka

Dzieci w wieku 5-7 lat mają zwykle bardzo silną potrzebę tworzenia i odkrywania swojej kreatywności. Klocki Lego to doskonały trening dla wyobraźni i rozwijania umiejętności manualnych. W dodatku zapewniają nieograniczone możliwości budowania i eksperymentowania z różnymi konstrukcjami. W tej kategorii udostępniamy szeroki wybór zestawów klocków Lego dla dzieci w przedziale wiekowym 5-7 lat,co pozwala wybrać zabawkę dopasowaną do indywidualnych zainteresowań malucha.

Klocki Lego dla 5-latka - wiele możliwości tworzenia i zabawy

Klocki Lego dla 5-latka to rozmaite serie klocków dostosowane do umiejętności i zainteresowań dzieci w tym wieku. Lego Duplo to odpowiedni wybór dla maluchów, które dobrze nie radzą sobie jeszcze z klockami Lego o standardowej wielkości. Seria Lego Classic to z kolei doskonała propozycja dla przedszkolaków lubiących eksperymentować z różnymi budowlami. Dostępne są także tematyczne zestawy Lego dla 5-latka takie, jak Lego City związane z tematyką miasta, czy Lego Friends skierowane do dziewczynek zafascynowanych przygodami przyjaciółek z Heartlake City.

Klocki Lego dla 6-latka - klocki inspirowane fantastycznymi światami

Zestawy Lego dla 6-latka to szereg rozmaitych propozycji, które pozwalają odtworzyć budowle i postaci z ulubionego uniwersum. Klocki Lego Minecraft zapewnią mnóstwo wspaniałej rozrywki miłośnikom gry komputerowej Minecraft, a Lego Super Heroes mogą spodobać się fanom superbohaterów oraz komiksów Marvela i DC Comics.

Klocki Lego dla 7-latka - zaawansowane zestawy dla ambitnych konstruktorów

W ofercie producenta znalazły się również bardziej zaawansowane i twórcze zestawy Lego dla 7-latka z takich serii, jak Lego Creator, czy Lego Technic. Obie te kolekcje oferują możliwość budowania skomplikowanych konstrukcji oraz zachęcają do eksperymentowania. W Lego Technic dodatkowo wykorzystuje się ruchome elementy, mechanizmy i układy napędowe, co pozwala dziecku na rozwój umiejętności technicznych i poznanie zasad mechaniki.

Wybierz zestaw Lego najlepiej dopasowany do umiejętności oraz zainteresowań dziecka i podaruj mu wiele godzin kreatywnej i rozwijającej rozrywki.

więcej