Zestawy Lego Super Heroes

Seria klocków Lego Marvel Super Heroes inspirowana jest komiksami Marvela, ich adaptacjami filmowymi oraz postaciami znanych superbohaterów komiksowego uniwersum. Komiksy Marvela, które od lat 60. cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci, młodzieży i dorosłych stały się fenomenem na skalę światową. Nic więc dziwnego, że producenci zabawek, gadżetów i przyborów szkolnych postanowili sięgnąć po motyw komiksowy produkując artykuły na licencji Marvela. Klocki z serii Lego Marvel Super Heroes to gratka dla wszystkich fanów świata wykreowanego przez Stana Lee. Kolekcji towarzyszy przygodowa gra komputerowa dostępna także na Playstation i Xbox, która w 2017 roku zdobyła tytuł najlepiej sprzedającej się gry Lego wszech czasów. Promocję zestawów Lego Marvel Super Heroes wspiera także serial animowany o tym samym tytule.

Zestawy Lego Marvel Super Heroes

Seria Lego Marvel Super Heroes składa się z ponad 300 fascynujących zestawów dedykowanych rożnym grupom wiekowym. Wśród nich znajdą się m.in. sety dla dzieci w wieku od 4 lat z niewielką liczbą elementów, bardziej skomplikowane budowle polecane dla 10-latków, a także zaawansowane, zawierające nawet ponad 4000 elementów, zestawy dla dorosłych. Kolekcja Lego Marvel Super Heroes oparta na motywach komiksów Marvela wyróżnia się niezwykle precyzyjną jakością wykonania oraz szczegółowością.

Dzięki zestawom z tej serii można odtworzyć wspaniałe obiekty i postacie znane z komiksów Marvela i ich adaptacji filmowych takie, jak Jaskinia Batmana, Kwatera Strażników Galaktyki, Quinjet Avengersów, Statek Shuri, Zbrojownia Iron Mana, Pojazd Batmana, czy Kryjówkę Spider-Mana. Zaawansowani konstruktorzy mają też szansę wybudować realistyczną replikę Maski Batmana, głowy Venoma, czy Nanorękawicy Avengersów, które mają wartość kolekcjonerską i dostępne są w komplecie z podstawką do celów ekspozycyjnych.

Jeśli jesteś fanem klocków Lego i uniwersum Marvela, to koniecznie sięgnij po zestawy z serii Lego Marvel Super Heroes! Zbuduj swoje ulubione postacie i obiekty, o których czytałeś w komiksach lub oglądałeś na wielkim ekranie, a potem twórz własne inspirujące historie z ulubionymi superbohaterami w roli głównej.

więcej

LEGO® – najczęściej zadawane pytania