Lego Art

Lego Art to linia klocków stworzona specjalnie z myślą o dorosłych miłośnikach sztuki. Chociaż Lego to marka przede wszystkim doskonale znana wszystkim dzieciom, od dłuższego czasu firma mocno otwiera się także na osoby starsze, zapraszając ich do swojego kolorowego świata konstrukcji. Dzięki temu w jej ofercie każdy, bez względu na wiek, odnaleźć może interesujące dla siebie zestawy, takie jak kultowe zabytkowe budynki i największe stadiony świata, postaci lub gadżety z ulubionych filmów i seriali np. Star Wars, Harry Potter czy Friends, serię zaawansowanych aut i pojazdów Lego Technics a także linię kreatywnych obrazów Lego Art.

Co to jest Lego Art?

Czy z klocków można zbudować obraz, który mógłby stanowić realną ozdobę mieszkania? Można! Dzięki zestawom dostępnym w serii Lego Art, każdy ma możliwość zamienić się w prawdziwego twórcę konstruującego niebagatelne dzieło. Każdy zestaw składa się z kilku tysięcy małych, kolorowych elementów, podstawek, do których będą one przyczepiane, ramek z klocków a także oryginalnej płytki z podpisem stworzonego obrazu. W naszej ofercie znajdziesz najbardziej popularne zestawy z serii Lego Art takie jak: Andy Wartol’s Marlin Monroe, The Beatles, Harry Potter Herby Hogwartu, The Sith z uniwersum Star Wars oraz wiele innych. Warto podkreślić, że niektóre zestawy to tzw. 2 w 1, 3 w 1 a nawet 4 w 1. Oznacza to, że obraz złożony z klocków jednego zestawu można przebudowywać, uzyskując w ten sposób inny wzór. Dzięki tej funkcji zestaw Lego Art zapewnia jeszcze więcej zabawy i daje możliwość dostosowywania złożonego wzoru do swojego nastroju lub wystroju wnętrza, które będzie on zdobił. Do klocków dołączone są również płyty CD ze ścieżkami dźwiękowymi, dzięki którym poznać można wiele interesujących ciekawostek oraz szczegółów z historii układanych postaci, zespołów czy osób.

Kogo zachwyci Lego Art?

Lego Art to bardzo dobra propozycja dla wszystkich osób potrzebujących wytchnienia po ciężkim dniu pracy, poszukujących niebanalnego, twórczego zajęcia a także fanów postaci, zespołów i bohaterów dostępnych w zestawach. Precyzyjne budowanie obrazu z małych elementów, przy jednoczesnym słuchaniu ścieżki dźwiękowej opowiadającej o jego szczegółach, pozwala w pełni skupić się na tu i teraz, zrelaksować się oraz po prostu świetnie się bawić. Jeśli dodamy do tego fakt, że na końcu tego procesu powstaje piękny i zachwycający obraz, który dumnie może zdobić wnętrze naszego domu lub mieszkania, widzimy, że Lego Art to dobra propozycja niemal dla każdego.

Sprawdź naszą ofertę zestawów Lego Art i wybierz z niej ten, który najbardziej cię zachwyci i najlepiej ozdobi wnętrze twojego domu.

więcej