Scoot and Ride

Filtruj
Kategorie
Polecane
Dla kogo
Wiek
  • więcej
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena

Scoot and Ride

Scoot and Ride to powstała w 2010 roku austriacka marka, założona przez grupę przyjaciół. Ma w swojej ofercie hulajnogi dla dzieci, kaski oraz plecaki. Są one produkowane w fabryce zlokalizowanej w Chinach, a zespół odpowiedzialny za komunikację marki posiada swoją siedzibę z Hongkongu. Produkty Scoot and Ride są dystrybuowane w przeszło 40 państwach świata. Marka ta zdobyła wiele prestiżowych nagród, w tym Toy Award, Streling Fun czy Reddot Award.

Trójkołowe hulajnogi Scoot and Ride

Marka Scoot and Ride jest znana przede wszystkim ze swoich innowacyjnych pojazdów Highwaykick, które łączą funkcje hulajnogi oraz jeździka. Produkt ten otrzymał w Polsce wyróżnienie „Zabawki Roku 2014”. Hulajnogi Scoot and Ride są przeznaczone dla dzieci od 12 miesiąca do około 12 lat. Producent oferuje je w różnych wersjach kolorystycznych – niebieskiej, zielonej, żółtej, pomarańczowo-różowej, szarej, ciemnozielonej, szaroniebieskiej i jasnoróżowej. Pozwala to dopasować model pojazdu do upodobań swojej pociechy.

Hulajnogi Highwaykick są przystosowane do regulacji wysokości siedziska oraz kierownicy. Rodzic może bez użycia narzędzi – za pomocą jednego guzika – dostosowywać pojazd do wzrostu swojego dziecka. Dzięki temu hulajnoga może mu służyć przez wiele lat, umożliwiając wygodną i bezpieczną jazdę. Za bezpieczeństwo odpowiada system safety-pad, czyli podkładka niwelująca ryzyko utknięcia kół i przewrócenia się dziecka w wyniku jazdy na nierównym terenie. Każda hulajnoga Scoot and Ride ma wytrzymałą ramę polipropylenową oraz antypoślizgowe uchwyty na kierownicy. Pojazdy te nie zawierają żadnych ostrych rogów ani krawędzi.

Kaski Scoot and Ride

W ofercie marki Scoot and Ride od 2018 roku znajdują się kaski, które zwiększają bezpieczeństwo w czasie jazdy na hulajnodze, rowerze, rowerku biegowym czy jeździku. Cechują się one niedużym ciężarem i są dostępne w różnych rozmiarach. Każdy kask Scoot and Ride można bez trudu regulować, aby dopasować go do obwodu głowy swojej pociechy. Regulacja odbywa się przy użyciu pokrętła.

Kaski Scoot and Ride są wyposażone w 11 otworów wentylacyjnych, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i zapobiegają poceniu się głowy. Komfort jazdy podnosi również wkładka antywstrząsowa, polarowy podbródek oraz magnetyczne zapięcie pod szyją, niwelujące ryzyko przyszczypnięcia skóry. Niektóre modele kasków są dostępne w wersji z lampką LED oraz elementami odblaskowymi, np. w formie grafiki ze zwierzątkiem. Rozwiązania te znacząco podnoszą bezpieczeństwo dziecka w czasie jazdy po zmroku.

Plecaki Scoot and Ride

Producent Scoot and Ride poszerzył również swoją ofertę o plecaki dla dzieci. Powstają one z materiału PET pozyskanego z recyklingu, co może być istotne dla osób troszczących się o środowisko. Każdy plecak można łatwo zapinać przy użyciu magnetycznych klamer do kasku lub hulajnogi. Plecaki Scoot and Ride mają dwie pojemne kieszenie oraz boczne kieszonki na butelki. Z przodu i z tyłu znajdują się elementy odblaskowe.

Sprawdź nasz asortyment produktów marki Scoot and Ride, które pomogą ci zachęcić swoje dziecko do pasjonującej aktywności na świeżym powietrzu

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Scoot and Ride