Zestawy LEGO Batman

Batman to kultowa postać superbohatera znana z komiksów amerykańskiego wydawnictwa DC Comics. Postać Batmana stworzona przez rysownika Boba Kane’a i scenarzystę komiksowego Billa Fingera po raz pierwszy ujrzała światło dzienne w 1939 roku, kiedy pojawiła się w 27. numerze “Detective Comics”. Człowiek-Nietoperz spotkał się z zainteresowaniem i sympatią czytelników na całym świecie, a przez następne lata postać i historia Batmana dynamicznie się rozwijały.

Dziś Batman, obok Supermana, to jedna z najsłynniejszych postaci komiksowych, która doczekała się realizacji wielu serii zeszytowych, albumów, wydań zbiorczych, adaptacji filmowych, seriali animowanych i gier komputerowych. Batman od lat jest inspiracją i obiektem zainteresowań dzieci i młodzieży na wszystkich kontynentach. Popularny producent klocków Lego w 2006 r. postanowił więc sięgnąć po motyw Batmana oferując dzieciom możliwość zabawy i rozwijania swoich umiejętności w towarzystwie ulubionego superbohatera.

Klocki Lego Batman - szeroki wybór zestawów 

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wybór klocków Lego inspirowanych postacią Batmana. Zestawy Lego Batman gwarantują wiele godzin doskonałej zabawy spędzonej na budowaniu, a potem odgrywaniu scenek dołączonymi figurkami. W zestawach Lego Batman, poza samym Człowiekiem-Nietoperzem, pojawiają się także postacie złoczyńców - przeciwników Batmana - znane z serii komiksowych takie, jak Joker, Kobieta-Kot, Pingwin, Strach na Wróble, Człowiek-Zagadka, czy Mr Freeze. Dodatkowo, Klocki Lego Batman dają możliwość wybudowania repliki rozmaitych pojazdów komiksowych czy odtworzenia Jaskini Batmana stanowiącej bazę operacyjną głównego bohatera. Klocki Lego Batman dostępne są w zestawach dla różnych grup wiekowych i o rozmaitych poziomach trudności, co sprawia, że frajda i zabawa z Batmanem nigdy się nie kończy.

Zapoznaj się z naszym asortymentem klocków Lego Batman, zbierz całą kolekcję zestawów i twórz własne historie z udziałem ulubionego superbohatera.

więcej

LEGO® – najczęściej zadawane pytania