Zestawy Lego Elves

Seria Lego Elves to jedna z najbardziej baśniowych linii klocków wyprodukowanych przez firmę Lego. Wprowadza najmłodszych w świat tajemniczych elfów, smoków, goblinów i innych niezwykłych stworzeń. Seria Lego Elves liczy ponad 30 zestawów, które poruszają dziecięcą wyobraźnią i stanowią inspirację do fascynującej zabawy. Seria zestawów Lego Elves, w ramach promocji i stworzenia rozbudowanej historii o świecie elfów, która zachęca do jej odtwarzania podczas zabawy klockami, wspierana jest przez serial animowany fantasy o tym samym tytule.

Klocki Lego Elves - poznaj magiczna krainę Elfów

Główną bohaterką serii Lego Elves jest dziewczynka o imieniu Emily, która za sprawą magicznego amuletu trafia do krainy Elvendale zamieszkanej przez Elfy. Poznaje tam mnóstwo przyjaciół, którzy próbują pomóc wrócić nastolatce do domu, a w międzyczasie przeżywają mnóstwo ekscytujących, a czasem także niebezpiecznych przygód. Zestawy Lego Elves umożliwiają odtwarzanie scenek z serialu, a także kreowanie własnych, inspirujących historii.

Klocki Lego Elves - zestawy

Zestawy Lego Elves to fantazyjne, pełne kolorów komplety klocków, za pomocą których można tworzyć niesamowite, baśniowe budowle takie, jak Drzewo Elvenstar, Kopalnię Drogocennego Kryształu, Magiczny Zamek Ragany, Fortecę Króla Goblinów, Sekretne Targowisko, czy Szkołę Smoków w Elvendale. Poza tym, klocki Lego Elves pozwalają także na kreowanie rozmaitych magicznych stworzeń, np. Lwa Ognia, Smoka Wiatru, Żółwia Wody, Pegaza, czy Smoka Ognia.

Zestawy Lego Elves to propozycja producenta skierowana zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, którzy fascynują się magicznymi stworami oraz światem fantasy. Piękna, poruszająca historia w połączeniu z charakterystycznymi postaciami i szczyptą magii to recepta na świetną, rozwijającą rozrywkę. Układanie z klocków Lego rozwija dziecko na wielu poziomach, a zestawy Lego Elves to idealny wybór dla młodych marzycieli.

Zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem zestawów z serii Lego Elves i spraw radość małym fanom klocków Lego i świata fantasy.

więcej

LEGO® – najczęściej zadawane pytania